Miss Wheelchair World 2017

Pierwsze w historii Wybory Miss Świata na Wózku to nowatorskie na skalę światową wydarzenie, w trakcie którego do Polski zjadą najpiękniejsze kobiety korzystające z wózka inwalidzkiego z całego świata, po to, by powalczyć o tytuł Miss Świata na Wózku.

Główną ideą tego wydarzenia będzie nie tylko integracja środowisk osób z niepełnosprawnością na całym świecie i przełamywanie barier, ale również możliwość pokazania, że ograniczenia są tylko w głowach, a niepełnosprawność nie powinna być wyznacznikiem człowieczeństwa. Konkurs ułatwi również wymianę informacji dotyczących najnowszych osiągnięć naukowych i medycznych oraz będzie świetną okazją do zmiany wizerunku osób z niepełnosprawnością na całym świecie.

 

Fundacja Jedyna Taka poszukuje Partnerów, którzy pomogą w jego organizacji. Osoby zainteresowane pomocą proszone są o kontakt na adres e-mailowy: fundacja@jedyna-taka.pl

Klip promujący wybory Miss Świata na Wózku 2017. Tematem przewodnim klipu był motyw ślubny i pokazanie, że niepełnosprawność nie jest przeszkodą w miłości i osiąganiu szczęścia. 
Zapowiedź klipu miała swoją premierę podczas Gali Finałowej Miss Polski na Wózku 2016. 

 

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial