przyjazn-rampowicz

Moja nowa przyjaźń – historia Rampowicza!

Hejka Rampowicze!

Dzisiaj chciałem zaproponować nowy temat.  Niedawno na portalu Rampa ukazał się temat o przyjaźni osób z niepełnosprawnością. Pragnę opowiedzieć o moich doświadczeniach w tym temacie.

Moja nowa przyjaźń

Moje odczucia na temat przyjaźni a mianowicie nie tak dawno poznałem dwie koleżanki i jak to bywa z nowymi znajomościami przychodzi moment, aby wspólnie wyjść i spędzić czas.  Planowaliśmy wspólne wyjście, myśleliśmy, jak będzie najfajniej i że kiedyś trzeba też wybrać się na wspólną imprezę.

Wspólne wyjście na imprezę

Nadszedł ten dzień i okazało się, że zostałem bardzo mile zaskoczony:) Pomimo, że byliśmy razem na imprezie pierwszy raz, moje koleżanki doskonale wiedziały, jak mi pomóc. Bardzo dobrze się z nimi czułem i bawiłem. Było tak dobrze jakbym je znał od dziecka a jedną z koleżanek znam od roku a drugą poznałem tuż przed samą imprezą.

Przyjaźń osoby z niepełnosprawnością

To nie jest tak, że stara przyjaźń jest lepsza od nowej, bo czasami okazuje się, że ta nowa znajomość jest równie ciekawa i fascynująca. Czasem nowa przyjaźń wnosi nowe emocje, ciekawsze sytuacje bywa lepsza od starych znajomości. Jakie macie zdanie na ten temat? Czekam jak zawsze na Wasze opinie na ten temat.

No to narka.

Odpowiedź do artykułu “Moja nowa przyjaźń – historia Rampowicza!

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial