Najpopularniejsze zestawy z serii LEGO® Friends

Przyjaźń niejedno ma imię, o czym przekonać się mogą dzieci bawiące się klockami z serii LEGO® Friends. Wspólne odkrywanie nowych miejsc, poznawanie ludzi, opieka nad zwierzętami – to tylko niektóre aspekty, które są bliskie najmłodszym, odkrywającym fascynujący świat przyjaźni. Oto najpopularniejsze zestawy LEGO Friends dedykowane dzieciom w różnym wieku.

Wrażliwość, emocje, współdziałanie, czyli dlaczego warto wybrać serię LEGO Friends?

Klocki z serii LEGO Friends to doskonały wybór dla dzieci już od 4. roku życia. Poszczególne zestawy zawierają wiele ciekawych elementów, które można łączyć ze sobą na różne sposoby, używając oczywiście nieograniczonej niczym wyobraźni. Niemniej jednak to niejedyna zaleta tej serii. Jak sama jej nazwa wskazuje, skupia się ona na przyjaźni, jaka łączy człowieka z innymi ludźmi oraz ze zwierzętami. Uczy wrażliwości, wyrażania emocji, współpracy, dzielenia się z innymi. Dzieci, które dopiero zawierają pierwsze przyjaźnie, mogą układać klocki wspólnie z kolegami i koleżankami, doskonale się przy tym bawiąc. Jeśli jednak wolą popracować samodzielnie, również mają taką możliwość. Od czego zacząć, chcąc wejść do świata LEGO Friends? Oto kilka najpopularniejszych zestawów, idealnych dla początkujących.

Dom Autumn

Autumn to ciepła, bardzo życzliwa postać, która zaprasza do swojego domu przyjaciół. Razem mogą rozwijać pasje, opiekować się zwierzętami czy odpoczywać w domowym zaciszu. Chętnie pieką szarlotkę, spędzają czas przy ognisku oraz szukają nowych, ekscytujących przygód. W domu Autumn każdy może poczuć się jak u siebie, robiąc to, co lubi najbardziej. Zestaw przeznaczony jest dla dzieci powyżej 7. roku życia. Zawiera aż 853 niezwykle realistycznych elementów, które sprawiają, że najmłodsi odczuwają prawdziwą radość z budowania. Za pomocą minifigurek można odgrywać kolejne role, wymyślając scenki z życia codziennego. Zestaw ten nie tylko zachęca do wspólnego spędzania czasu, lecz również do tworzenia opowiadań.

Dom kultury w Heartlake

domu kultury w Heartlake nikt nie będzie się nudził. Przyjaciele dbają o szklarnię, wspólnie muzykują, a gdy czują zmęczenie, relaksują się w wyznaczonym do tego miejscu. Do dyspozycji są również kącik artystyczny oraz liczne gry video. Dom kultury do zestaw LEGO Friends przeznaczony dla dziewięciolatków. Zawiera on 1513 elementów, za pomocą których najmłodsi stworzą nie tylko dom, lecz również dekoracje w jego otoczeniu. Zestaw LEGO Friends uczy, że rozwijanie pasji i zainteresowań to zadanie, które można realizować w gronie przyjaciół. Razem z pewnością potrafimy więcej, o czym przekonają się dzieci, które zaproszą do wspólnej zabawy kolegów i koleżanki.

Stok narciarski i kawiarnia

Kolejny z zestawów LEGO Friends pokazuje, że nawet zimą nie sposób się nudzić, jeśli wokół siebie mamy przyjaciół. Do zbudowania mamy przede wszystkim górską scenerię, w tym stok, z którego można zjeżdżać na nartach oraz na snowboardzie. Zawsze trzeba pamiętać o kasku chroniącym głowę! Przyjaciele, po długim i męczącym dniu, odpoczną w kawiarni, delektując się pyszną gorącą czekoladą. Po chwili relaksu mogą szukać nowych przygód, natykając się na przykład na lisa śnieżnego. Zestaw LEGO Friends Stok narciarski i kawiarnia dedykowany jest dziewięciolatkom i starszym dzieciom, zwłaszcza tym, które uwielbiają zimę. Warto również zaproponować go pociechom, aby nieco odczarować tą nie przez wszystkich lubianą porę roku.

Kosmiczna akademia Olivii

Jak odkryć kosmos wyobraźni? Tylko z zestawem LEGO Friends Kosmiczna akademia Olivii! Dzieci będą miały okazję zbudować realistyczny model wahadłowca, popatrzą w gwiazdy, udadzą się do kosmicznej szkoły, poznają kolejne planety układu słonecznego. Zestaw przeznaczony jest dla dzieci w wieku powyżej 8 lat, zwłaszcza tych, które zafascynowane są kosmosem. Odkrywanie pozaziemskiej przestrzeni najlepiej rozpocząć w gronie przyjaciół, ucząc się przy tym zupełnie nowych rzeczy. Dzieci, które marzą o tym, aby pójść do kosmicznej szkoły, wreszcie będą miały taką możliwość. Zestaw ten to również świetna pomoc naukowa dla rodziców, którzy chcieliby przekazać swoim pociechom wiedzę z zakresu astronomii. Sprawdzi się on także jako zabawka edukacyjna dla dzieci, które aktualnie przerabiają podobne tematy w prawdziwej szkole.

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial