NOWA EDYCJA KONKURSU – Rampa dla Ciebie

Portal Rampa-Pokonujemy Bariery ogłosił kolejną edycję konkursu dla osób z niepełnosprawnością ruchową. W konkursie "Rampa dla Ciebie" można wygrać urządzenie ułatwiającego codzienne poruszanie się na wózku.

Rampa nastawna wewnętrzna to urządzenie, które ułatwia poruszanie się wózkiem inwalidzkim w pomieszczeniach zamkniętych (mieszkania, domy, pracownie, itp.), gdzie występują utrudnienia (np. progi, pojedyncze schodki). Zastosowanie oraz sposób użytkowania rampy można znaleźć na stronie: www.rampan.pl

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy, że prześlesz zgłoszenie do konkursu, rejestrując się na portalu Rampa-Pokonujemy Bariery www.rampa.net.pl Możesz również przesłać swoje zgłoszenie drogą pocztową na adres: „PRO-FUND” Sp. z o.o. Sp. Kom. ul. Hoffmanowej 19, 39-016 Rzeszów (więcej informacji na www.rampa.net.pl/konkurs

Każdego miesiąca do grudnia 2017 roku jedna z osób biorących udział w konkursie może wygrać rampę nastawną, którą specjalistyczna ekipa zamontuje u zwycięzcy bezpłatnie.

Producentem innowacyjnego urządzenia jest firma PRO-FUND, która we współpracy z Politechniką Rzeszowską skonstruowała urządzenie, jakiego nie było dotąd na rynku.

Podoba Ci się artykuł? UDOSTĘPNIJ!

3 odpowiedzi do artykułu “NOWA EDYCJA KONKURSU – Rampa dla Ciebie

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Czcionka
Kontrast