Ogólnopolski Konkurs „Smak szczęścia” dla osób niepełnosprawnych

Konkurs "Smak szczęścia" jest kierowany do wszystkich osób niepełnosprawnych bez względu na rodzaj schorzenia. Konkurs zakończy się 31 marca 2016 r. Uczestnik może wziąć udział w trzech kategoriach: 1) napisanie opowiadania + scenariusza, 2) fotograficzna, 3) malarska. Uczestnik musi przedstawić swój smak szczęścia.

Fundacja Arka Bydgoszcz ogłasza kolejny konkurs pod hasłem „Smak szczęścia”. Do udziału zaprasza osoby niepełnosprawne, które za pomocą pióra, obiektywu aparatu fotograficznego lub pędzla potrafią odpowiedzieć na pytanie „ Czy szczęście smakuje?
Każdy z Nas nosi inną receptę na szczęście, inaczej je określa, posiada inne metody szukania i odnajdywania go. Każdy z nas inaczej interpretuje jego smak i znaczenie. Czas podjąć kolejne, być może niełatwe, ale wartościowe zadanie. Dlaczego? Przede wszystkim szczęście osób niepełnosprawnych jest głębsze, bo okupione wysiłkiem i wrażliwością. A każde bogactwo wewnętrzne trzeba rozdać. Ile więc ludzi tyle możliwości, ilu artystów, tyle szans na obdarowanie!

Opowiedzcie proszę o smaku Waszego szczęścia

Wyróżnione i zauważone przez Kapitułę prace – zarówno literackie jak fotograficzne i malarskie – zostaną wydane w kolejnej publikacji z cyklu „Niepełnoprawni odkrywają świat". Będzie to album zawierający wyróżnione prace, którym zainspirujemy nie tylko siebie nawzajem, ale też otaczający nas świat, a czy może być piękniejsze inspirowanie nad to, które pociąga do bycia szczęśliwym?

Jednocześnie podnosimy stopień twórczego zaangażowania zaznaczając, że literacki zestaw konkursowy powinien zawierać dwie formy: opowiadanie oraz scenariusz na podstawie opowiadania

Prace należy nadsyłać do dnia 31.03.2016 r. na adres:
Fundacja Arka Bydgoszcz
ul. Warszawska 25 85-058 Bydgoszcz z dopiskiem: “KONKURS”

Więcej informacji oraz regulamin konkursu na http://www.fundacja-arka.org/

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial