Ostatnie medale paraolimpijczyków

Weekend na paraolimpiadzie obfitował w wiele sukcesów.

Alicja Fiodorow zdobywa srebrny medal na 200 m.

Barbara Niewiedział na swoim koronnym dystansie 1500m nie oddała pola rywalkom i zdobyła złoto.

Lech Stoltman zdobył brązowy medal w pchnięciu kulą, wyprzedzając zajmującego do 5 serii trzecie miejsce innego naszego reprezentanta Karola Kozunia.

Polscy floreciści Dariusz Pender, Jacek Gaworski i Michał Nalewajko wywalczyli drużynowy srebrny medal.

Anna Harkowska zdobyła srebrny medal w kolarskim wyścigu ze startu wspólnego.

Janusz Rokicki ze srebrem w pchnięciu kulą.

Polki Natalia Partyka, Karolina Pęk, Katarzyna Marszał sensacyjnie pokonały Chinki w finale tenisowych rozgrywek drużynowych i zdobyły złoty medal.

Iwona Podkościelna z przewodniczką Aleksandrą Tecław wygrały wyścig ze startu wspólnego tandemów (konkurencja dla kolarzy z dysfunkcją wzroku).

W męskim turnieju drużyn w tenisie stołowym nasz zespół w składzie Patryk Chojnowski i Piotr Grudzień pokonali zespół Francji i zdobyli brązowy medal.