Pięć Praw Natury

Czy słyszeliście już o 5 Prawach Natury doktora Hamera? To część Germańskiej Nowej Medycyny , która jest jedną ze współczesnych odpowiedzi na fakt, że medycyna akademicka zamiast "uleczać", permanentnie nas "leczy", ale nic, oprócz czyszczenia naszych kieszeni, z tego nie wynika.

Niemiecki lekarz, doktor Ryke Geerd Hamer doszedł do wniosku, że nowotwory mają swoje źródło w nagłym szoku, który objawia się jako przeżycie konfliktowe. Odkrycie to stało się bazą dla sformułowania pięciu biologicznych praw natury, z których pierwsze i najważniejsze zostało nazwane żelazną regułą raka. Mówi ono, że choroba nowotworowa powstaje w momencie ciężkiego, dramatycznego, powodującego poczucie izolacji urazu, który ma charakter przeżycia konfliktowego. Jest to cios, który spada na człowieka nieoczekiwanie i rozgrywa się na trzech płaszczyznach jednocześnie: w psychice, w mózgu i w określonym narządzie. Za sformułowanie i ogłoszenie tej teorii jej autor został wyklęty przez medyczne autorytety i poddany bezprecedensowym represjom.
Nie ma chyba współcześnie na świecie lekarza, który za swoje poglądy byłby tak zaciekle zwalczany i niszczony jak doktor Ryke Geerd Hamer. Prokuratura wystąpiła w stosunku do niego z 70 wnioskami o badania psychiatryczne. Zgodnie z opinią przeprowadzających je specjalistów Hamer jest całkowicie normalnym człowiekiem, a jedyną winę twórcy “Nowej Medycyny” stanowi fakt, iż nie chce wyprzeć się stworzonej przez siebie “żelaznej reguły raka”.

źródło: http://5prawnatury.pl/dr-hamer/

 

5 Praw Natury to „biologiczne kody”, które mają umożliwić przetrwanie każdej żywej istocie.

Dzięki 5 Prawom Natury możemy zrozumieć biologiczny sens chorób i przestać się ich bać. Prawa wyjaśniają jak działa placebo, jak naprawdę działają leki i jaki jest mechanizm spontanicznych uzdrowień.

W Polsce nie ma terapeuty, który działa w oparciu o wiedzę z zakresu Germańskiej Nowej Medycyny. Niemal w całej Europie znaleźć możemy wiele źródeł informacji na temat tej nowej gałęzi. W Polsce od wielu lat wiedza ta jest mocno ograniczana.

Jeśli interesują was medyczne nowinki i zauważacie wpływ psychiki na nasze zdrowie fizyczne zapoznajcie się z  5 Prawami Natury.

http://5prawnatury.pl/edukacja/

Przystępnie o Germańskiej 

Zbiór fimów na YT

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial