Kobieta z mężczyzną leżą na łózku

Stelaże TEMPUR ® to produkty, które uzupełniają funkcjonalność łóżka

Stelaże TEMPUR ® to produkty, które uzupełniają funkcjonalność łóżka. Są idealnie dopasowane do materaców, oraz charakteryzują się wysoką trwałością i jakością użytych materiałów, a dzięki elementom sprężynowym o otwartej strukturze zapewniają doskonałą cyrkulację powietrza. Wszystkie stelaże występują w wersji statycznej i regulowanej, zaś szeroka gama akcesoriów pozwala stworzyć rozwiązanie perfekcyjnie dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Wyobraź sobie, jak szybko możesz się zrelaksować i zregenerować po całym dniu. Wystarczy inwestycja w regulowany stelaż.

Kobieta z mężczyzną leżą w łózku

Wybór stelaża regulowanego elektrycznie nie musi być usprawiedliwiony wyłącznie problemami zdrowotnymi. Jest to również wybór osób, które oczekują od swojego łóżka ponadprzeciętnej wygody.

Regulowane stelaże TEMPUR® pozwalają ustawić położenie materaca tak, aby pozwolić odpocząć zmęczonym nogom, czy po prostu zapewnić relaks w ulubionej przez nas pozycji. Ciesz się czytaniem, oglądaniem telewizji, czy słuchaniem muzyki podczas wypoczynku i relaksu na materacu i regulowanym stelażu TEMPUR®.

stelaż z materacem

Mężczyzna na łóżku czytający gazetę

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial