Światowy Tydzień Przedsiębiorczości pod hasłem „Elastyczność bez granic”

Już 14 listopada rusza 15. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości – największego wydarzenia w Polsce promującego świadomy rozwój i aktywną postawę w każdej sferze życia. W tym roku hasłem przewodnim jest Elastyczność bez granic.

Podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości odbędzie się ponad tysiąc wydarzeń na terenie całego kraju, zarówno w małych, jak i dużych miejscowościach. Będą to warsztaty z zakresu umiejętności miękkich, szkolenia z różnych aspektów przedsiębiorczości czy inspirujące spotkania z ludźmi sukcesu. To ogólnopolskie święto przedsiębiorczości – mówi Karolina Tądel, Prezeska Fundacji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, organizującej Tydzień w Polsce.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest elastyczność w biznesie. Organizatorzy przy tej okazji chcą zastanowić się, jak przedsiębiorstwa i organizacje mogą lepiej reagować na zmieniające się dynamicznie warunki gospodarcze, społeczne czy polityczne.

– Temat ma odzwierciedlenie w tym, co aktualnie dzieje się w biznesie. Pandemia, a potem wojna w Ukrainie pokazała, że nieustannie towarzyszy nam niepewność. Pytanie, jak na kolejne niespodziewane sytuacje powinny przygotować się zarówno firmy, jak i konsumenci – mówi Karolina Tądel.

Na naszej stronie internetowej (www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl) ruszyła już rejestracja wydarzeń za pomocą platformy Konfeo na tegoroczną edycję. – Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w wydarzeniu, które co roku przyciąga miliony zainteresowanych na całym świecie. Zapraszamy zarówno małe firmy, jak i wielkie korporacje, uczelnie czy parki technologiczne. Razem z regionalnymi koordynatorami działamy we wszystkich 16 województwach – podsumowuje Karolina Tądel.

Partnerem Strategicznym wydarzenia jest Żabka Polska, a Partnerem Merytorycznym –  Bank Gospodarstwa Krajowego.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości jest organizowany od 2008 roku, w 170 krajach świata, zrzesza tysiące partnerów organizujących wydarzenia dla milionów uczestników. Polska jest jednym z liderów tego światowego ruchu. W 2021 roku w ŚTP włączyło się ponad 1100 partnerów, którzy zorganizowali w sumie 784 wydarzenia, w których wzięło udział ponad 50 000 uczestników.

Na Podkarpaciu Koordynatorem Regionalnym jest Instytut Kariery, Przedsiębiorczości i Rozwoju (www.dlaciebie.in), który od 5 lat edukuje i inspiruje w obszarze przedsiębiorczości.

Obecnie skupiamy się na informowaniu i pozyskiwaniu Partnerów, a takim może być:
– instytucja publiczna,
– firma,
– organizacja pozarządowa,
– uczelnia wyższa lub szkoła, która zorganizuje wydarzenie dotyczące obszaru przedsiębiorczości w formule stacjonarnej lub on-line.

___________________________________________________________________________

Dane kontaktowe:

Regionalna strona koordynatora: www.podkarpackie.stp.akcja.info

Facebook: www.facebook.com/stp.podkarpackie

Kontakt e-mail: podkarpackie.stp@akcja.info

Kontakt tel.: Waldemar Ruszel 533 11 11 44

Oficjalna strona: www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl

Fb: www.facebook.com/GEW.Poland

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/gewpoland

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial