The Best Trip po raz trzeci

Adrian Beściak karateka z Rzeszowa, który  zdobywał  medale na najważniejszych turniejach  mistrzostw świata i Europy w czerwcu 2011 roku uległ wypadkowi, którego konsekwencją był uraz rdzenia kręgowego i perspektywa poruszania się na wózku inwalidzkim. Gdy już uporał się ze zmianą, jaka wydarzyła się w jego życiu, zaczął pomagać innym.

Początkowo był podopiecznym Fundacji Aktywnej Rehabilitacji, w której z czasem sam zaczął się udzielać jako instruktor. O sobie mówi, że z czasem udało mu się wózek "oswoić", bo z wózkiem nie można się pogodzić, ale można go zaakceptować.

Od trzech lat w lipcu Adrian wyrusza na wyprawę The Best Trip "W drodze po pomoc", której jest inicjatorem. Pokonując kilometry na wózku, zbiera pieniądze dla innych potrzebujących.

w 2014r. pierwszy  The Best Trip był zorganizowany, aby pomóc w zebraniu pieniędzy na rehabilitację niepełnosprawnego 6-letniego Krystiana Greneczko. 

W 2015r. beneficjentem 600-kilometrowej wyprawy do Suwałk był 12-letni Jakub Byś z Brzostku.

2 lipca 2016 Adrian rozpoczął  trzeci „The Best Trip” dla Karolinki Wolanin z Narola, która urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową i porusza się na wózku. Wyprawa ma pomóc zebrać pieniądze na rehabilitację 6-latki. Adrian zaplanował 54 dni wzdłuż wszystkich granic Polski, podzielił 2313 kilometrów na 47 etapów.  Powrót planowany jest na 24 sierpnia.

W zeszłym roku Adrian mówił: – Najbardziej dokuczała mi temperatura, dwa tygodnie 30 – 35 stopni, a przy asfalcie nawet 49 stopni Celsjusza, a ja na wózku tuż nad jezdnią. Uff! Ale dałem radę i jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie nie dlatego, że dojechałem, ale dlatego, że pomogłem, że przywiozłem czek na ponad 26 tys. zł dla Kuby i jego rodziny.

Życzymy Adrianowi by tegoroczny The Best Trip przebiegł pomyślnie i przyniósł owocne rezultaty.

 

https://pl-pl.facebook.com/BestTripPL/?fref=nf

THE BEST TRIP na YT

 

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial