Warszawski Tydzień Kultury Bez Barier

 4. edycja festiwalu Warszawski Tydzień Kultury Bez Barier ma w tym roku miejsce w dniach  23 września – 2 października oraz w weekend 7-9 października.

W czwartym Warszawskim Tygodniu Kultury bez Barier weźmie udział kilkadziesiąt instytucji nie tylko z Warszawy, ale i z innych miast Polski. Muzea, teatry, domy kultury i inne organizacje przygotowują specjalne wydarzenia lub dostosowują swój aktualny repertuar do potrzeb osób mających ograniczony dostęp do kultury. Program składa się z pokazów filmowych, warsztatów, oprowadzań i spektakli teatralnych, które służą integracji pomiędzy osobami z różnymi rodzajami niepełnosprawności i osobami sprawnymi.

IV WTKBB to ponad 150 wydarzeń, które odbywają się w  stołecznych instytucjach kultury oraz w wielu innych miastach Polski m.in. w Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Lublinie. W tegorocznym programie imprezy znajdują się m.in. „Mamma Mia” Teatru Muzycznego Roma, wystawa „Bogactwo” w Zachęcie – Narodowej Galerii Sztuki czy zwiedzanie Muzeum im. Fryderyka Chopina.

 

25.09.2016 16:30 Rzeszów, Adama Mickiewicza 13 (TEATR MASKA W RZESZOWIE)

Spektakl „Najmniejszy samolot na świecie” z audiodeskrypcją i tłumaczeniem na Polski Język Migowy

Wydarzenie dostępne dla osób niesłyszących Język migowy Wydarzenie dostępne dla osób niewidomych i niedowidzących Audiodeskrypcja Dla dzieci

Wydarzenia w pozostałych miastach sprawdź w Programie Imprez w Polsce.

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial