Rampowicz Grzegorz

Wywiad w telewizji – jak pokonać tremę?

Hejka Rampowicze😊

dzisiaj chcę poruszyć temat tremy jaka mi towarzyszyła podczas wypowiedzi w radiu i telewizji.

Telewizja i Radio – pierwsza wypowiedz

Miesiąc temu byłem uczestnikiem Debaty na temat: poprawy jakości życia osób niepełnosprawnością i oczywiście nie bylem tam sam, były ze mną dwie redaktorki z Portalu Rampa. Jako jedyna osoba poruszająca się na wózku wypowiadałem się dla Radia Rzeszów oraz telewizji TVP Rzeszów na temat poruszonych podczas debaty tematów, moich własnych spostrzeżeń oraz potrzeb osób z niepełnosprawnością.

Trema podczas wystąpień

Miałem lekką tremę, ale okazało się, że nawet jak na 1 raz poszło mi spoko! Redaktorki z radia i telewizji były bardzo miłe i pomocne a cała atmosfera spotkania bardzo rodzinna.

Jak pokonać własne bariery?

Rampowicze, ważne jest, aby pokonywać własne bariery i uprzedzenia, kiedyś nawet nie myślałem, że kiedykolwiek wezmę udział w takim wydarzeniu, nie miałem takich możliwości i planów. Teraz wiem, że wszystko może się zmienić, że czasem wystarczy zrobić ten pierwszy krok, pokonać strach i zaufać innym.

Jak pokonać strach i tremę?

Właśnie tak, małymi krokami, najpierw otwierałem się na nowe możliwości, podejmowałem rozmowę poprzez kanały internetowe i przez telefon. Pokonywałem strach przed nowymi relacjami i nowymi wyzwaniami.  Dzisiaj wiem, że można wiele zmienić w swoim życiu, trzeba tylko zrobić ten pierwszy krok!

Rampowicz w akcji:)

Teraz wiem, że z radością wezmę udział w kolejnym wydarzeniu, że następnym razem będzie tylko lepiej. Już nie mogę się doczekać następnego debiutu w mediach. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Czy mieliście okazie wypowiadać się w mediach i jak Wam poszło? Czekam na Wasze opinie w tej sprawie.

To narka

Rampowicz Grzegorz

2 odpowiedzi do artykułu “Wywiad w telewizji – jak pokonać tremę?

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial