XI edycja Konkursu Lodołamacze

Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych i Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych ogłaszają start XI edycji Konkursu Lodołamacze. Konkurs i Kampania Lodołamacze skierowane są do pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością.

Statuetka przyznawana jest co roku pracodawcom, instytucjom i organizacjom tworzącym odpowiednie warunki pracy dla osób z niepełnosprawnościami. Organizatorzy poszukują firm otwartych na zatrudnianie osób z niepełnosprawnością, a przy tym wyjątkowych, zaangażowanych i promujących pracowników z niepełnosprawnością.

W konkursie Lodołamaczy pracodawcy mogą startować w trzech kategoriach: Zatrudnienie Chronione, Otwarty Rynek Pracy oraz Instytucja. Niezależne kapituły wyłonią również laureatów dwóch nagród dodatkowych: Super Lodołamacz dla przedsiębiorcy, instytucji lub zakładu oraz Lodołamacz Specjalny dla osoby o wybitnych dokonaniach na rzecz osób z niepełnosprawnością.

Konkurs rozpoczyna się w piątek 1 kwietnia 2016 roku. Zbieranie zgłoszeń konkursowych będzie trwało do 30 lipca 2016r. We wrześniu odbędą się regionalne rozstrzygnięcia konkursu, z kolei ogólnopolskich laureatów Lodołamaczy poznamy 29 września w Zamku Królewskim w Warszawie.

Nominacje i zgłoszenia do konkursu można przesyłać na adres lodolamacze@popon.pl.

źródło http://www.niepelnosprawni.pl

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial