XXI Festiwal ,,Śpiewaj z nami”

W dniach 7-8 listopada 2016 roku w Centrum Sztuki Mościce odbędzie się XXI Ogólnopolski Festiwal Artystyczny dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Śpiewaj z nami”. Honorowy patronat nad festiwalem obiął prezydent m. Tarnowa Roman Ciepiela. Organizatorami festiwalu są: Stowarzyszenie Bądźmy Razem Na Rzecz Integracji Społecznej Osób Niepełnosprawnych oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Tarnowie.

W pierwszym dniu festiwalu już od godziny 8:30 odbędą się Konkursowe prezentacje. Na scenie pojawią się soliści, zespoły wokalne, zespoły taneczne oraz zespoły wokalno-taneczne. Uczestników będzie oceniać profesjonalne jury.

W drugim dniu festiwalu o godzinie 9:00 odbędzie się Koncert Laureatów, ogłoszenie wyników i rozdanie nagród. Uczestnicy przyjadą z Ośrodków Szkolno Wychowawczych, Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz z integracyjnych przedszkoli między innymi z Krakowa, Chorzowa, Nowego Targu, Nowego Sącza, Rzeszowa, Kolbuszowej, Frysztaka, Stróż, Tarnowa. Zaproszenie przyjął zespół z Węgier.

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial