Barter Baza edycja – #allblackeverything

6 lutego g. 18:00 – 19:30 Dodaj do kalendarza Google

Przestrzeń Otwarta

Grabiszyńska 9
53-501 Wrocław
 

Zapraszamy na nowy cykl wymian w Przestrzeni w typowym klimacie SWAP PARTY – kilkanaście stanowisk, możliwość wymian pomiędzy sobą oraz z osobami z zewnątrz!

Co będzie wyróżniało BARTER BAZAR?
Przede wszystkim nacisk na propagowanie WYMIANY zamiast sprzedaży, cykliczność i motyw przewodni – tym razem jest to KOLOR CZARNY!

MAMY RÓWNIEŻ KILKA ZASAD, Z KTÓRYMI WARTO SIĘ ZAPOZNAĆ.

1. W Swapie można uczestniczyć na dwa sposoby:

– jako wystawca – posiadasz wówczas własne stanowisko, możesz wymieniać i sprzedawać rzeczy (wtedy inwestycja w posiadanie u nas własnego stoiska to koszt 15 zł)

formularz –> https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfQHeGFaOJlSoflUeSgM-n7HOZCktYMK9RBhaaqnWg5kOg-IQ/viewform?c=0&w=1

– jako gość – występujesz w roli osoby oglądającej i kupującej, ale nie możesz rozłożyć swoich rzeczy, wówczas wstęp jest bezpłatny

2. Pamiętaj, że motywem przewodnim styczniowego SWAPu jest: kolor CZARNY. Prosimy o przynoszenie rzeczy wpisujących się w klimat wydarzenia i szanując swoich klientów zadbaj o to, aby były w dobrym stanie. Zarazem prosimy o przynoszenie rozsądnej ilości rzeczy – średniej wielkości walizka lub mała torba podróżna będzie dobrym rozwiązaniem.

3) SWAP to wydarzenie, na którym propagujemy idęę WYMIANY!
Jednak w sytuacjach, gdy wymiana jest niemożliwa, dopuszczalna jest sprzedaż rzeczy, ale za niskie kwoty, tj. do ok. 5-20 zł.

Peace&Swap!
 

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial