przyszłość

Boję się o swoją przyszłość – Rampowiczka Agnieszka

Witam mam na imię Agnieszka mam 24 lata . Poruszam się na wózku inwalidzkim. Mam mózgowe porażenie dziecięce. Gdy miałam 18 lat spotkała mnie ogromna tragedia. Moja mama umarła. Życie mi się zawaliło nic już nigdy nie było takie same. Miesiąc po śmierci mamy pojechałam do liceum z Internatem. Potem do szkoły policealnej również z Internatem.

2 lata temu wróciłam do domu mieszkam razem z siostrą i tatą . Nadal się dokształcam obecnie uczę się w szkole policealnej przez Internet oraz chodzę na różne kursy.  Mam ciekawe hobby; poznawanie aktorów i tworzenie artystycznych zdjęć i postów na bloga. Od jakiegoś czasu zaczęłam się bać o swoją przyszłość. Co będzie ze mną gdy mój tata umrze …Gdzie trafię … czy będę szczęśliwa….

Boję się o swoją przyszłość

Myślę że większość ludzi martwi się o swoją przyszłość nie tylko osób niepełnosprawnych. Nie każdy ma siłę i determinację do tego żeby walczyć o swoją przyszłość. Każdy zasługuję na godną przyszłość.

Postanowiłam zorganizować zbiórkę charytatywną aby zabezpieczyć swoją przyszłość. Boję się że trafię do Domu Pomocy Społecznej. Uważam że ja się tam zmarnuję i nie czeka mnie żadna przyszłość tylko wegetacja. Dlatego zbieram na opiekunkę rehabilitację i kursy które pomogą mi w znalezieniu pracy oraz na inne przydatne wydatki aby zbudować sobie bezpieczną przystań.

Proszę was drodzy czytelnicy o pomoc o wpłatę lub udostępnienie mojej zbiórki. Każda złotówka zbliża mnie do godnego życia i szczęścia w przyszłości.

O to link do mojej zbiórki https://zrzutka.pl/zabezpieczenie-finansowe-na-przyszlosc

Dziękuję wam kochani z całego serca za pomoc. Niech każdy z Was walczy o szczęście i godność bo na to zasługuje.

Agnieszka

zdjęcie źródło: Agnieszka

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial