Centrum konferencyjne i restauracyjne – Apart Hotel 12 w Rzeszowie

Apart Hotel 12 w Rzeszowie dostępny dla osób z niepełnosprawnościami

Doskonałym miejscem w pełni dostępnym dla osób z niepełnosprawnościami jest centrum konferencyjne oraz restauracyjne Hotelu Apart 12 w Rzeszowie, usytułowane w zacisznym i pełnym zieleni centrum miasta, blisko promenady wypoczynkowej nad Wisłokiem oraz w sąsiedztwie Centrum Sportowego, Hali Podpromie. Apart Hotel 12 to w pełni dostostosowane, bezprogowe i przyjazne miejsce restauracyjne, konferencyjne i biznesowe dla osób z różnymi niepełnosprawnościami.

Apart Hotel 12 – przyjazna przestrzeń

Cała przestrzeń Apart Hotel jest przemyślana i zaplanowana pod kątem eliminacji barier architektonicznych, nastawiona na zapewnienie przyjaznej i komfortowej atmosfery zapewnianiającej swobodną komunikację na poziomie parteru oraz w całym kompleksie: przestronnym patio, Restauracji Podpromie, kawiarni Wake Up Coffee oraz wszystkich salach konferencyjnych. Apart Hotel, dba o komfort wszystkich gości w tym osób z niepełnosprawnością, rodzin z dziećmi oraz osób starszych.

Bezprogowy Apart Hotel

Misją Apart Hotel jest zapewnienie przestrzeni w pełni dostępnej i bezprogowej na terenie całego obiektu. Wejście do hotelu oraz wszystkich pomieszczeń restauracyjnych, konferencyjnych, wypoczynkowych oraz części recepcyjnej jest w pełni bezprogowe, zapewniające swobodę przejścia i przejazdu dla osób poruszających się na wózkach. Korytarze są szerokie, umożliwiające wyminięcie się a zastosowana nawierzchnia jest bezpieczna, zachowująca równość poziomów i antypoślizgowa. Pełne oświetlenie oraz duże przeszklenia zapewniają doskonałą widoczność, a wprowadzony kontrast jest pomocny dla osób słaących.

Restauracja Podpromie

Restauracja oferuje kulinarną przygodę i niezapomniane wrażenia smakowe w przyjaznym, komfortowym i dostępnym dla osób z niepełnosprawnością otoczeniu. Nowoczesna i przestronna restauracja zapewnia swoim gościom doskonałe miejsce do spotkań rodzinnych i biznesowych oraz jako miejsce do organizacji niezapomnianych imprez okolicznościowych oraz wesel. Cała przestrzeń restauracyjna jest bezprogowa a rozmieszczenie stołów pozwala na swobodne przejście i przejazd osobom na wózkach lub korzystających z chodzików. Restauracja zapewnia gościom komfortowe miejsca przy stołach oraz zaciszne miejsca restauracyjne odgrodzone parawanem, do restauracji przylega również duże, przestronne i bezprogowe patio.

Dla osób z niepełnosprawnością, restauracja zapewnia;

 • Szeroki i swobodny przejazd pomiędzy stołami
 • Miejsca bez krzeseł umożlwiające dojazd wózkiem
 • Bezpieczną nawierzchnię
 • Bezprogowe przejście do patio i strefy wypoczynku
 • Toalety dostosowane dla osób z niepełnosprawnością
 • Doświadczony personel

Obsługa Restauracji Podpromie zna potrzeby osób z niepełnosprawnościami, posiada doświadczenie w organizacji imprez oraz wesel dla gości z niepełnosprawnością oraz zapewnia najwyższy standard obsługi.

Kawiarnia Wake Up Coffee

Kawiarnia usytułowana jest tuż przy wejściu do Hotelu w bliskim sąsiedztwie przestronnego patio. Oferuje swoim gościom aromatyczną kawę, esencjonalną herbatę, soki i napoje owocowe oraz wspaniały wybór ciast i wyjątkowych wypieków. Przestronne i przytulne wnętrze zaprasza swoich gości o każdej porze dnia.

Dla osób z niepełnosprawnością, kawiarnia zapewnia:

 • Szerokie i bezprogowe wejście
 • Swobodny przejazd pomiędzy stolikami
 • Miejsca bez krzeseł umożlwiające dojazd wózkiem
 • Pełną obsługę przy stoliku
 • Toalety dostosowane dla osób z niepełnosprawnością
 • Doświadczony personel

Toaleta dostępna dla osób z niepełnosprawnością

Apart Hotel zapewnia toaletę w pełni dostępną dla osób z niepełnosprawnością zlokalizowaną w centralnym miejscu z komfortowym dojazdem z restauracji, kawiarni, patio, recepcji i centrum kongresowego.

Centrum konferencyjne i bankietowe

Apart Hotel 12 oferuje dwie sale konferencyjne w pełni przystosowane dla osób z niepełnosprawnością, wyposażone w system nagłaśniający, zaplecze multimedialne, bar kawowy i klimatyzację. Pełne przeszklenie Sali zapewnia niepowtarzalny widok na tereny zielone a zainstalowanie automatycznych rolet pozywa na dostosowanie tonu światła do potrzeb gości w tym słabowidzących.

Sale konferencyjne dostępne dla osób z niepełnosprawnością:

 • Przestronne i swobodne przejście i przejazd dla wózków
 • Szerokie i bezprogowe wejście
 • Automatyczne oświetlenie
 • Nowoczesne nagłośnienie
 • Zestaw multimedialny
 • Sterowanie z poziomu pilota
 • Bezpieczną nawierzchnię
 • Dostosowaną wysokość stołów
 • Bezpieczne zaciemnienie – rolety
 • Toalety dostępne dla osób z niepełnosprawnością
 • Doświadczony personel

Sala konferencyjna mieści 86 osób a sala bankietowa 76 osób w ułożeniu teatralnym. Ułożenie miejsc siedzących będzie dostostosowane do potrzeb gości. Dla osób z niepełnosprawnościami istnieje możliwość indywidulanego zaaranżowania sali.

Dostępna recepcja Apart Hotel 12

Dbając o potrzeby wszystkich gości Apart Hotel zapewnia miejsce dostępne i komfortowe dla osób poruszających się na wózkach oraz posiadających inne dysfunkcje. Obniżony poziom kontuaru umożliwia samodzielne i komfortowe omówienie wszystkich aspektów z personelem Hotelu. Odpowiedna wysokość blatu i wolna przestrzeń pod, umożliwia swobodne wjechanie wózkiem oraz wypełnienie niezbędnych dokumentów a doświadczony personel zapewni pomoc na każdym etapie.

Oferta dla osób z niepełnosprawnością

Apart Hotel 12, serdecznie zaprasza wszystkich gości z niepełnosprawnością, rodziny i opiekunów do skorzystania z oferty Hotelu.

 • Organizacja wesel
 • Organizacja imprez okolicznościowych
 • Zaplecze konferencyjne (Fundacje, Stowarzyszenia, Organizacje)
 • Sala bankietowa (Gale i Jubileusze)

Organizujemy wyjątkowe imprezy okolicznościowe oraz wesela dla osób z niepełnosprawnością, nasz personel posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie. Cały obiekt jest w pełni dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością, wszystkie przestrzenie są bezprogowe, bezpieczne i komfortowe. Dbamy o wszystkich gości z należytą starannością i uwagą.

Parking dla osób z niepełnosprawnością

Parking Apart Hotel 12 jest przestronny i obejmuje możliwość zaparkowania auta blisko dwóch wejść. Miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnością są profesjonalnie oznaczone i doskonale zlokalizowane. Przemieszczanie się z miejsca parkingowego do Apart Hotel jest całkowicie bezprogowe, szerokie i zapewniające bezpieczny przejazd. Personel Apart Hotel zapewnia pomoc wszystkim gościom z niepełnosprawnością, którzy takiej pomocy potrzebują.

Kontakt:

Link do strony internetowej:

http://aparthotel12.pl/

Apart Hotel 12

Adres hotelu:

ul. Podpromie 12

35-051 Rzeszów

Facebook:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100063700386955

tel. +48 17 778 81 99

e-mail: info@podpromie12.pl

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial