Certyfikowana kochanka na godziny

Każdy z nas potrzebuje bliskości i przytulenia. Z wielu powodów czasami nie każdemu jest dane zaznać takiego doznania. W takich przypadkach z pomocą przychodzi certyfikowana kochanka na godziny. Na czym polega ten zawód? Przeczytaj artykuł. Wszystko stanie się jasne.

Kim jest Robin Marie?

Marie Robin poza certyfikatem profesjonalnej kochanki jest także magistrem poradnictwa psychologii.

Zawód certyfikowanej kochanki – co to?

Wbrew powszechnym przekonaniom certyfikowana kochanka to osoba, która nie dopuszcza się stosunku seksualnego. Praca polega na dotyku terapeutycznym. Marie wierzy, że dotyk uzdrawia. Skłoniło ją to do wykonywania tego, a nie innego zawodu.

Umowa z klientem

Przed przystąpieniem do przytulania Marie podpisuje umowę z klientem oraz weryfikuje jego dane osobowe. Przestrzega przy tym ścisłego protokołu. Cena za jedną sesję to 318,01 złotego. Daje to 80 dolarów.

Słowa Marie

„Pragnienie bycia dotykanym jest naturalne. Udział w sesjach może okazać się terapeutyczny. Wierzę, że zawód certyfikowanej kochanki stanie się bardziej powszechny w przyszłości”.

Link do artykułu będącego inspiracją

https://timelesslife.info/woman-makes-80-an-hour-as-certified-cuddler?fbclid=IwAR1pPoinqaNrzaLKA89Sw4YEMpkD0U98aKWzjy33PGO7OSLhnldIWfcI44k#lh7ye83ukbm3vo8esdi

Link do filmiku z Marie

Artykuł został opracowany przez Mikołaja Lamparskiego w ramach stażu.

Odpowiedź do artykułu “Certyfikowana kochanka na godziny

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial