Co na święta dla najmłodszych diabetyków i ich opiekunów?

Czy sklep diabetyk 24 występuje stacjonarnie w Instytucie Diabetologii w Warszawie?

Z wieloletnich kontroli w instytucie diabetologii w Warszawie po kontrolach u specjalistów , zawsze dokonuję zakupów w sklepie stacjonarnym diabetyk 24 , dzięki czemu mogę bez stresu zakupić plastry , sensory Enlite , poradniki ( książki ) , etui do pompy i wiele innych rzeczy .

Jak wygląda refundacja dla Amelki reborna?

Dzięki temu , że ja mam cukrzycę a reborn Amelia ma również cukrzycę nawiązała się możliwość przetestowania ( zrobienia materiału specjalistycznego ) o wyjątkowym czasie jakim są nadchodzące święta Bożego Narodzenia . Reborny niestety nie mają refundacji bo są niestety tylko lalkami , ale my podchodzimy do tematu inaczej i w ramach realizcji materiału specjalistycznego – traktujemy Amelię ( reborna ) jak dziecko . Dzięki czemu , że ja również mam cukrzycę i potrzebuje osprzętu i różnych akcesorii – dzielę je z Amelią .

Proszę opowiedz nam o ofercie sklepu diabetyk.24

Na ostatniej wizycie u Pani profesor Ewy Pańkowskiej była okazja do tego by sprawdzić sprzęt , ale również pokrowce zabezpieczające sprzęt , który przecież kosztuje tyle co dobry samochód . Dzięki przeglądowi okazało się , że moje etui do pompy nie sprawdzało się , bo etui się odponało i mogła pompa wypaść i się uszkodzić . Dlatego Pani profesor poradziła dla mnie i młodej Amelki etui materiałowe na zamek i przyczepiane do paska. Na miejscu jest stacjonarny sklep diabetyk. 24 gdzie można wszystko obejrzeć i zakupić potrzebne do prowadzenia podwójnej cukrzycy mojej i Amelii .

Zapraszamy na przegląd produktów i opis reakcji podczas testowania!

Gaziki Alkoclean do dezynfekcji

Jałowe gaziki Alkoclean w rozmiarze 6,5x3cm, nasączone 70% alkoholem izopropylowym.

Właściwości:

 • przeznaczony do dezynfekcji skóry przed iniekcją, szczepieniem ochronnym bądź też przed pobieraniem krwi w celu ochrony przed rozprzestrzenieniem się infekcji;
 • posiada bardzo dobre właściwości odkażające;
 • szerokie działanie bakteriobójcze i grzybobójcze;
 • wyrób jałowy.

Produkt wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Opakowanie zawiera 100 sztuk.

Zestaw 12 opakowań glukozy DEXTRO ENERGY Minis o smaku czarnej porzeczki 50g (33 pastylki)

Dextro Energy Minis to glukoza w postaci mini pastylek (każda po około 1.5g), łatwa w dawkowaniu i szybko przyswajalna przez organizm. Zawarta w nich dekstroza jest preferowanym źródłem energii, a dzięki kieszonkowemu opakowaniu umożliwia dostarczenie glukozy w każdym momencie, zwłaszcza w stanach zwiększonego zapotrzebowania na energię/cukier. Osoby zagrożone hipoglikemią mogą używać tego produktu w chwili gwałtownego spadku cukru we krwi.

NOWOŚĆ NA POLSKIM RYNKU!

Wodoodporne plastry renomowanej australijskiej marki Not Just A Patch na sensory Dexcom G6, Freestyle Libre + MiaoMiao.

Plastry pełnią funkcję ochronną. Mają bardzo dobrą przyczepność, dzięki trwałemu klejowi. Podtrzymają sensor na skórze nawet do 10 dni! 

Wykonane są w 96% z bawełny i 4% ze spandeksu oraz hipoalergicznego kleju. Materiał łatwo dopasowuje się do skóry, zapewnia dużą elastyczność i ma właściwości oddychające. 

Plastry Not Just A Patch są wodoodporne i bardzo wytrzymałe, co czyni je idealnymi dla sportowców oraz osób aktywnych.

Plastry występują w kształcie zbliżonym do trójkąta w kilku jednolitych kolorach do wyboru.

Każde opakowanie zawiera 20 szt. plastrów oraz instrukcję stosowania. 

Co wyróżnia plastry Not Just A Patch?

Plastry mają „nieprzywierający” tył, co oznacza, że ich konstrukcja pozwala na to, aby część przylegająca bezpośrednio do sensora pozostawała zabezpieczona papierem. Dzięki temu plaster nie przykleja się do czujnika i można zmieniać go tak często, jak to konieczne, bez odrywania sensora.

Wymiary: 11 cm x 9,8 cm

Cechy plastrów:

 • przykleja się do skóry, a nie do czujnika – środkowa część dotykająca sensora pozostaje „nieklejąca”;
 • hipoalergiczny klej – nie podrażnia skóry;
 • wodoodporny – nadaje się do pływania;
 • przytrzymuje sensor podczas aktywności sportowych – idealny dla sportowców;
 • skład: 96% bawełny i 4% spandeksu;
 • elastycznie dopasowuje się do skóry i pozwala na swobodny przepływ powietrza;
 • trzyma się na skórze nawet do 10 dni;
 • rekomendowany dla sensorów FreeStyle Libre, Dexcom

Czy poleciłabyś innym sklep diabetyk.24.pl ?

Tak ,całym sercem , polecam sklep diabetyk 24.pl , ponieważ jest bardzo miła i fachowa obsługa , możliwość realizacji zleceń. Można też za pomocą strony internetowej wszystko załatwić online z dostawą pod same drzwi .

To dla mnie zaszczyt i możliwość rozwoju, że mogę razem z Portalem Rampa – Pokonujemy Bariery , instytutem diabetologii w Warszawie oraz sklepem diabetyk 24 zaprosić was na film pt ” Co Na święta dla najmłodszych diabetyków i ich opiekunów?” – Mamy nadzieję, że film pomoże wam wybrać odpowiednie prezenty dla Was i Waszych pociech.

Jak Nam się testowało i używało świąteczne propozycje sklepu diabetyk 24?

Nam świąteczne testowanie produktów ze sklepu diabetyk 24 , pomoże w nie tylko w przygotowaniu prezentów dla najbliższych ale i w realizacji kolejnego mareriału specjalistycznego pt.,, Co Amelia otrzymała pod choinkę?” Ponieważ już po raz trzeci idea rebornowa bierze udział w świąteczych obchodach . Pamiętajmy, że edukacja rebornowa, podobnie jak mój program usprawniania trwa przez wszystkie dni w roku.

Opracowanie : Katarzyna Liszcz , asystentka redaktora Portalu Rampa – Pokonujemy Bariery publikacja specjalistyczna powstała we współpracy z instytutem diabetologii w Warszawie i sklepem diabetyk24 .

Dziękujemy Kasi za przygotowany materiał. Mamy nadzieję, że będzie on inspiracją dla Was. Zamieszczamy też filmik przygotowany przez Kasię i życzymy Wesołych Świąt!

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial