Europejskie Igrzyska Letnie Dis+Abled GAMES 2023

w Wągrowcu Wszystkich fanatyków sportu paraolimpijskiego gorąco zapraszamy na największą imprezę sportową na Kontynencie Europejskim w 2023 roku, w dniach od 18 do 23 czerwca 2023 roku. Wągrowiec stanie się europejską stolicą sportu Osób Niepełnosprawnych. Będą to innowacyjne w skali europejskiej, wyjątkowe zawody, integrujące osoby pełnosprawne i niepełnosprawne, inicjujące nowy trend w sporcie. W zawodach weźmie udział łącznie ok. 500 osób, w tym pełno- i niepełnosprawni sportowcy oraz paraolimpijczycy z całej Europy

Zawodnicy Europejskich Igrzysk Letnich DIS+Abled Games będą wspólnie rywalizować w 10 dyscyplinach sportów letnich – bocci, siatkówce na siedząco, goalball (piłki dźwiękowe niewidomych), pływaniu, tenisie stołowym, kręglach, kolarstwie ręcznym (handbike), łucznictwie, wyścigach smoczych łodzi i żeglarstwie. Program sportowy zostanie wzbogacony o elementy edukacyjne.

Rywalizacja

w poszczególnych dyscyplinach będzie prowadzona w halach sportowych, na boiskach i terenach rekreacyjnych na terenie całego miasta od 18 do 23 czerwca 2023 roku. Z radością pragniemy poinformować iż bocciasport.com dystrybutor specjalistycznego sprzętu dla Osób Niepełnosprawnych oraz polska marka produkująca sprzęt do bocci prolimpic.com – są partnerami tego wspaniałęgo eventu. Obydwie marki od lat zajmują się wspieraniem paraolimpijczyków oraz współorganizacją największych Imprez Paraolimpijskich w Polsce.

W ofercie

znajdziesz: najlepszy i certyfikowany sprzęt do bocci: bile akcesoria i rampy, sprzęt do paralekkiejatletyki, akcesoria sportowe dla Osób Niepełnosprawnych, napędy i przystawki do wózków, meble i urządzenia poprawiające mobilność seksualną osób poruszającyh się na wózkach, Sprzęt dla Osób Niewidomych i Słabowidzących.

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial