Jej piękna walka

Dla wielu z nas codzienny makijaż jest błahostką i jedynie częścią porannej rutyny. Dla 25-letniej Jordan Bone to codzienna walka, którą stacza od 10 lat, kiedy to na skutek wypadku została sparaliżowana od klatki piersiowej w dół.

Piękna blogerka swoim blogu oraz kanale YT publikuje tutoriale makijażowe. Pod jej filmami pojawiało się jednak mnóstwo komentarzy z pytaniami dotyczącymi nie makijażu, ale tego, co się stało z jej dłońmi. Jordan postanowiła na nie szczerze odpowiedzieć. To dlatego nagrała całą swoją historię. Na filmie pokazała wyzwania, z jakimi mierzy się każdego dnia.

W wideo zatytułowanym "Moja piękna walka" Jordan pokazuje, jak tworzy swoje makijaże mimo tego, że prawie w ogóle nie może poruszać, otwierać ani zamykać dłoni. – Nie chciałam, aby inni widzieli tylko mój wózek – mówi.

Po opublikowaniu tego filmu Jordan zyskała 4 miliony fanów. Wcale się nie dziwimy, bo to wideo niesie niesamowity ładunek nadziei i zagrzewa do walki.

– To fantastyczne, że dziewczyna, która nie tak dawno wsadzała sobie szczoteczkę mascary do oka, teraz może uczyć tysiące ludzi, niepełnosprawnych lub nie, jak robić makijaż – podkreśla Jordan.

– Nie wiem, przez co przechodzisz, ale wiem, że każdy dzień wart jest tego, aby żyć. Mierzę się teraz z wieloma przeszkodami, moja niepełnosprawność jest jedną z nich, ale wiem, że życie będzie lepsze. Ja musiałam nauczyć się inaczej korzystać z rąk. Więc jeśli coś stoi na Twojej drodze, spóbuj znaleźć inną ścieżkę do celu. Wystarczy wierzyć w siebie i być sobą – przekonuje blogerka i jest to przesłanie, które każdy powinien usłyszeć.

Film: Moja piękna walka

źródło: http://www.ofeminin.pl

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial