Kolejna odsłona Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości!

Już za niecały miesiąc (13–19 .11.2023) odbędzie się kolejna edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Jest to inicjatywa, w której firmy, organizacje i instytucje organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty itp. dotyczące takich aspektów jak: przedsiębiorczość, innowacje społeczne, programy europejskie dla przedsiębiorców, finanse, rozwój własnych firm i start-upów, budowanie własnej marki, a także rozwój różnych umiejętności miękkich, przydatnych w pracy i w biznesie.

Wydarzenia będą odbywać się w całej Polsce zarówno stacjonarnie jak i online, a można je wyszukiwać na stronie Fundacji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, która w Polsce jest ogólnopolskim koordynatorem wydarzeń – https://tydzienprzedsiebiorczosci.pl

Obecnie samych wydarzeń jest jeszcze niewiele, ponieważ trwa rekrutacja Partnerów (organizatorów wydarzeń), ale bazując na informacjach z poprzedniego roku, to w całej Polsce odbyło się 540 wydarzeń, w których uczestniczyło ponad 42 tys. osób.

Hasło przewodnie wydarzeń w bieżącym roku to REWOLUCJE TECHNOLOGICZNE, ale samo wydarzenie organizowane przez partnerów nie musi być wyłącznie temu poświęcone.

W tej chwili zapraszamy firmy, organizacje pozarządowe oraz instytucje do tworzenia wydarzeń, w których uczestnicy będą mogli bezpłatnie korzystać z inspiracji dotyczących szeroko pojętej przedsiębiorczości.

W województwie Podkarpackim koordynatorem regionalnym jest Instytut Kariery, Przedsiębiorczości i Rozwoju, który zaprasza do rejestracji Partnerów wydarzenia na regionalnej stronie https://podkarpackie.stp.akcja.info

Bieżące informacje o samej idei oraz o wydarzeniach można również obserwować w wydarzeniu na stronie na portalu Facebook – https://www.facebook.com/events/880042687010274

Wydarzenia Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości odbędą się w całym regionie w terminie pomiędzy 13 – 19 listopada 2023.

Partnerem (organizatorem wydarzeń) Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości mogą zostać:

  • firma,
  • instytucja publiczna,
  • organizacja pozarządowa,
  • uczelnia wyższa lub szkoła.

Ogólnopolskimi Partnerami są:
– Żabka Polska
– Bank Gospodarstwa Krajowego
– Fundacja im. Lesława A. Pagi
– Konfeo
– Pracodawcy RP
– Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
– Konfederacja Lewiatan
– Izba Coachingu

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial