Mój wybór

Fundacja IRSE w ramach projektu "Wirtu@lni-Re@lni", który odpowiada na problem rosnącego zjawiska mowy nienawiści i działań dyskryminacyjnych, stworzyła wystawę internetową "Mój wybór".

Na stronie tytułowej czytamy:

"Sposób myślenia ma wpływ na treści przekazywane w słowach, a one zarówno na życie nasze, jak i innych ludzi. Nasze relacje z ludźmi tworzą się w oparciu o to, co mówimy.

Wejdź do środka i zobacz, jak myśli tworzą postawy oraz słowa i jak one zmieniają rzeczywistość. Masz zdecydowane poglądy? Uważasz, że myślisz pozytywnie? Zakładasz, że to Ciebie nie dotyczy? To dotyczy nas wszystkich. Przejdź przez wszystkie pokoje, wybierając swoją własną drogę i przekonaj się, jakie mogą być rzczywiste skutki tego, co myślisz i mówisz."

Wystawa może być wykorzystana podczas warsztatów, lekcji i szkoleń na temat mowy nienawiści i dyskryminacji. Wystawę można zwiedzać do końca stycznia na stronie: http://mojwybor.irse.pl/

Zaplanowane działania  w projekcie "Wirtu@lni-Re@lni" prowadzą do wzmocnienia odwagi cywilnej w występowaniu przeciwko aktom dyskryminacji i wskazują możliwości wpływania na zmianę relacji międzyludzkich. 

źródło: http://wirtualnirealni.irse.pl

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial