Moje życie z FAS – autorskie audycje!

Jak zaczęła się Twoja przygoda z radiem ,,Praga”?

Moja przygoda z radiem ,,Praga” rozpoczęła się dzięki mediom społecznościowym i szukaniem osób oraz mediów, które podjęły by się nagłośnienia tematu życia z FAS . To właśnie tym nowym doświadczeniom, ale również wcześniejszej pracy w radiu internetowym ,, Czatowa Nuta”, gdzie przygotowywałam audycje słowno – muzyczne , z radością przyjęłam propozycję prowadzenia cyklicznie audycji autorskich w radiu ,,Praga”.

Co daje ci prowadzenie autorskich audycji w radio?

Prowadzenie autorskich audycji daje szanse na dzielenie się z innymi tym, że przy odrobinie pomocy życie z FAS , może być mega aktywne, twórcze oraz na pełnej petardzie .Mimo, iż nie jest łatwo.

Jak długo trwa audycja autorska- opowiedz nam o tym

Moja audycja autorska na antenie radia ,, Praga” jest emitowana w każdą środę między godziną 16.00 – 17.00. To jest właśnie ten czas kiedy mogę podzielić się ze słuchaczami tym co ważne i cenne . Samo przygotowanie materiału zajmuje mi około 2- 3 godzin, ponieważ trzeba przemyśleć temat oraz jak go przekazać słuchaczom.

Czy masz odzew po audycjach w radiu,, Praga”?

Tak, zdecydowanie jest odzew po audycjach radiowych , ale nie tylko bo to co robię każdego dnia właśnie pokazuje moją codzienność życia z fas – to właśnie te wszystkie działania , spotkania dają piękny rezultat , że pozytywnie zakończyła się zbiórka ( kolejny etap na moje specjalistyczne leczenie .)

Słowo na koniec…

Drodzy Darczyńcy i Wszyscy wspomagający!

Mam łezki w oczach! Dziękuje z całego mojego serca za wasze wsparcie. Razem- wspólnymi siłami zakończyliśmy zbiórkę; mamy 100 procent potrzebnej kwoty! Oczywiście dalej można mnie wspierać , a nadwyżka ze zebranych środków będzie w pełni wykorzystana na moje wielokierunkowe specjalistyczne – leczenie. Pamiętajcie, że to właśnie dzięki waszej pomocy , tyle się u mnie dzieje, a cud walentynkowy właśnie stał się faktem !

Dziękuje za waszą dobroć, wkład, pomoc i obecność.-Wasza Kasia:)

Opracowanie : Katarzyna Liszcz , asystentka Redaktora Portalu Rampa – Pokonujemy Bariery, autorka audycji w Radiu ,,Praga” pt. ,,Moje życie z FAS”

Mamy nadzieję, że wpisy Kasi są motywacją dla Was i pokazują, że życie z każdym- nawet ciężkim schorzeniem- może być kolorowe i pełne sukcesów. A na koniec pytanie: Czy braliście kiedyś udział w audycji radiowej? Jakie są Wasze doświadczenia?

Jeśli ktoś z Was chciałby wesprzeć Kasię zostawiamy link do zbiórki:https://www.siepomaga.pl/kasia-liszcz?ts=adw-dynamic…

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial