Zbiórka Rampowicza Kamila

Rampowicz Kamil współpracuje z Portalem Rampa-Pokonujemy bariery już od kilku lat. Jest autorem wielu tekstów i publikacji. Czynnie udziela się w społeczności Portalu. Mimo wielu pasji i charyzmy codzienność Kamila okazała się trudna… Powiadomił nas, że zdecydował się na założenie zbiórki na niezbędny sprzęt, leczenie i rehabilitacje. Tym wpisem chcemy pomóc i jednocześnie podziękować za wieloletnią współpracę. Przeczytajcie, aby dowiedzieć się szczegółów!

Podziel się z Nami swoją historią-opowiedz o sobie

Witam serdecznie! Nazywam się Kamil Drożyński. W tym roku wkraczam w 26 wiosnę swojego życia. Osobą niepełnosprawną jestem od urodzenia w wyniku choroby zwanej Przepukliną oponowo rdzeniową, czy też Rozszczepem kręgosłupa. Jestem osobą dociekliwą i ciekawą wielu rzeczy, interesuje mnie przede wszystkim historia współczesna, zwłaszcza okres II wojny światowej, jestem także zapalonym kibicem siatkówki, oraz miłośnikiem motoryzacji, zwłaszcza zabytkowej, interesują mnie także militaria. Od 2020 roku związany z portalem Rampa-Pokonujemy Bariery, próbuję również swoich sił na portalach związanych z wyżej wymienionym czasem II wojny światowej, oraz związanych z tematyką wojskową :))

Dlaczego zdecydowałeś się na założenie zbiórki?

Jeśli chodzi o powód, dla którego zdecydowałem o tym, by założyć zbiórkę, jest on następujący: Nie jestem w stanie pokryć kosztów związanych z celem całego przedsięwzięcia. Wahają się one między 30 a 50 000 zł.

Czy próbowałeś uzyskać środki również z innych źródeł?

Przez cały czas robię swego rodzaju przegląd fundacji, w których mógłbym starać się o ewentualne dofinansowanie do montażu platformy, jestem w obecnej chwili w kontakcie w tej sprawie również z fundacją Avalon.

Na jeden z celów-wózek udało się już uzbierać fundusze; pozostaje kwestia kosztów leczenia oraz platformy. Przybliż naszym czytelnikom realia życia osoby z niepełnosprawnością.

Zgadza się :)). Posiadaczem wózka stałem się końcem 2022 roku, jeśli chodzi o rehabilitację, oraz leczenie, jest ono również celem zbiórki, jaką założyłem. Jeżeli zaś chodzi o kwestię związaną z ogólnym poziomem życia osoby niepełnosprawnej stwierdzam z przykrością na przykładzie swojej osoby, że jest on delikatnie ujmując niezadowalający, wysokość świadczeń, jakie otrzymuje w dużym stopniu nie pozwala na realizacje wszystkich wydatków, czy celów, które sobie stawiam.

Jak uzyskanie pełnej kwoty zbiórki wpłynęłoby na Twoje życie i codzienne funkcjonowanie?

Uzyskanie pełnej kwoty zbiórki niewątpliwie wpłynęłoby korzystnie na moją kondycję tak fizyczną, jak i psychiczną, gdyż uważam, że realizacja zamierzonego celu pozwoli mi na większe usamodzielnienie, oraz pozwoli rozszerzyć mój kontakt z otoczeniem.

Jakie są Twoje plany na przyszłość? O czym marzysz?

Jeśli chodzi o kwestię związaną z moimi marzeniami i planami na przyszłość, na pewno zamierzam kontynuować swą przygodę z portalem Rampa, chcę też próbować swoich sił pisarskich na innych portalach :)).

Kamilowi życzymy, aby wszystkie plany na przyszłość doszły do skutku, a zbiórka jak najszybciej okazała się sukcesem. Trzymamy kciuki!

Jeśli chcielibyście pomóc, link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/kamil-drozynski

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial