NOWE PROJEKTY ZATRUDNIENIOWE DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

O NAS

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi zaprasza do uczestnictwa w projektach zatrudnieniowych mających na celu wprowadzenie uczestników projektu na otwarty rynek pracy. Projekty współfinansowane są ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego posiadającą ponad 20-letnie doświadczenie w obszarze aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami.  Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie promocji zatrudnienia osób z niepełnosprawnością, zarówno poprzez współpracę z pracodawcami zainteresowanymi zatrudnianiem osób z niepełnosprawnością jak i kompleksowe przygotowanie naszych klientów do podjęcia zatrudnienia.

Ścieżkę rozwoju w projekcie przygotowujemy dla każdego klienta indywidualnie, z uwzględnieniem dotychczasowego przebiegu aktywności zawodowej, predyspozycji zawodowych a także możliwości psychofizycznych i zdrowotnych.

Znajdziecie nas w : Lublinie, Rzeszowie, Kielcach , Radomiu i w Warszawie

CO OFERUJEMY

OFERTY PRACY

Naszych klientów zatrudniamy na takich stanowiskach jak: programista, grafik komputerowy, copywriter, specjalista ds. mediów interaktywnych, asystent księgowości, specjalista  ds. kadr i płac, pracownik biurowy, sekretarka medyczna, rejestratorka medyczna, inżynier produkcji, pracownik produkcji, pracownik monitoringu, pracownik ochrony i wiele innych

SZKOLENIA ZAWODOWE prowadzonych przez sprawdzonych, kompetentnych trenerów

Szkolenia prowadzimy metodami tradycyjnymi – w trybie stacjonarnym a także w trybie on-line, w małych, kameralnych grupach . Za uczestnictwo w szkoleniach wypłacamy wysokie stypendium  szkoleniowe, dodatkowo zapewniamy bezpłatne materiały oraz podręcznik do nauki zawodu . Po ukończonym szkoleniu otrzymasz Zaświadczenie wydane na podstawie rozporządzenia Ministerstwa Edukacji Narodowej  a także Certyfikat potwierdzający  nabycie kwalifikacji i umiejętności w danym obszarze (koszt certyfikacji ponosi fundacja)

STAŻE ZAWODOWE z gwarancją zatrudnienia po pomyślnie zrealizowanym stażu

STYPENDIUM STAŻOWE I SZKOLENIOWE

PORADNICTWO ZAWODOWE I WSPARCIA PSYCHOLOGA

Otrzymasz od nas pomoc w określeniu swojej ścieżki zawodowej,  najbardziej optymalnej dla Ciebie, tak aby przyszła praca sprawiała Ci satysfakcję, była zgodna z Twoimi umiejętnościami, a także wartościami i przekonaniami. W kolejnym kroku pomożemy Ci stworzyć profesjonalne CV oraz przygotujemy Cię do rozmowy z pracodawcą. Na każdym etapie możesz liczyć na wsparcie trenera i/lub psychologa.

PORADNICTWO PRAWNE

Przez cały okres uczestnictwa w projekcie możesz nieodpłatnie korzystać  z porad naszych prawników. Nie ograniczamy się przy tym do suchej wykładni przepisów prawnych. Nacisk kładziemy na realną pomoc, w tym na wsparcie praktyczne  np. w postaci przygotowania różnego rodzaju  pism, odwołań itp., czy tez pomoc w kontaktach z instytucjami.

To wszystko otrzymasz od nas bezpłatnie !!! Jeśli spełniasz poniższe kryteria nie zwlekaj i zgłoś się do nas. Liczba miejsc ograniczona !

NA KOGO CZEKAMY

Nasze działania kierujemy do osób zamieszkujących województwa: lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie oraz mazowieckie, posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności, w wieku aktywności zawodowej, które obecnie pozostają bez zatrudnienia.

CO NAS WYRÓŻNIA ?

PRACUJEMY W TRYBIE HYBRYDOWYM – stacjonarnie i/lub zdalnie

Nie poddajemy się ! W dobie pandemii pozostajemy w pełni do waszej dyspozycji. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa wprowadziliśmy model pracy hybrydowej.  Korzystając z ogólnodostępnych komunikatorów kontynuujemy realizację  naszych działań również w trybie zdalnym. Wszystkie formy wsparcia, łącznie ze szkoleniami i stażami możesz teraz zrealizować w zaciszu swojego domu. Jeśli nie masz odpowiedniego zaplecza technicznego i /lub masz ograniczony dostęp do internetu – nie martw się, zgłoś ten fakt naszym specjalistom a znajdziemy rozwiązanie tego problemu 😊. Jeśli jednak cenisz sobie kontakt bezpośredni dajemy też taką możliwość.  Nasza Agencja prowadzi dyżury, podczas których spotkania odbywają się z zachowaniem  wszelkich zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, dystans)

INDYWIDUALIZM W PODEJŚCIU DO KLIENTA

Dopasowujemy nasze działania do potencjału i możliwości każdego uczestnika, badamy  predyspozycje społeczne i zawodowe,  wsłuchujemy się w wasze oczekiwania, starając się im sprostać. Formy wsparcia każdorazowo dobierane są indywidulanie do oczekiwań, potrzeb  ia także możliwości uczestników . Dzięki temu nasza oferta jest zawsze „skrojona na miarę”.

KLUB WOLONTARIATU – dysponujemy  bogatym zapleczem kadrowym w postaci wolontariuszy, osób z wielkim sercem, które chętnie niosą pomoc na każdym etapie realizacji projektu.

20 -letnie DOŚWIADCZENIE, WYKWALIFIKOWANA KADRA SPECJALISTÓW

Dzięki doświadczonej, wykwalifikowanej kadrze z wieloletnim doświadczeniem, rokrocznie, z sukcesami realizujemy projekty osiągając zatrudnienie na wysokim poziomie (min. 60 %). Nasi psychologowie, doradcy zawodowi, trenerzy mają doświadczenie w korzystaniu  z najnowszych metod wsparcia osób niepełnoprawnych na rynku pracy, są również przygotowani do realizacji wsparcia na odległość, w razie wystąpienia konieczności związanej z pandemią COVID -19.

OBSZERNA BAZA PRACODAWCÓW

Przeszło dwudziestoletnia obecność na rynku pracy pozwoliła  na stworzenie bazy różnorodnych firm, które są zainteresowane zatrudnianiem wykwalifikowanych pracowników z niepełnosprawnością, tym samym dając nam pierwszeństwo w  dostępie do wielu atrakcyjnych ofert pracy.

KONTAKT

http://www.praca.ffm.pl

Siedziba w Lublinie:

ul. Krochmalna 13/1

tel: 81 534 82 95

e-mail: praca.ffm@gmail.com

https://www.facebook.com/praca.ffm

Oddział w Rzeszowie:    

ul. Słowackiego 24/74, piętro II, pokój 75            

tel: 534 034 332

e-mail: rzeszow@ffm.pl

https://www.facebook.com/fundacjafugamundirzeszow

Oddział w Kielcach:

ul. Planty 16c/5, 25-502 

tel: 534 036 447

e-mail: kielce@ffm.pl

https://www.facebook.com/agencjafundacjifugamundi

Oddział w Radomiu:

ul Struga 26/28,  Radom, II piętro, pokój 205,

tel: 720 774 749

e-mail: radom@ffm.pl

https://www.facebook.com/FugaMundiRadom/

Oddział w Warszawie:

ul. Krucza 16/22

tel: 739 970 204

e-mail: warszawa@ffm.pl

https://www.facebook.com/fugamundiwarszwa

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial