„Od kresu życia po horyzont istnienia” – Mikołaj Lamparski

Kiedy głowa połączy się z palcami, dzieją się „cuda”. Zapraszam do przeczytania kolejnej, krótkiej historii mojego autorstwa.

O czym jest książka?

Książka opowiada historię relacji pomiędzy mną, a przyjaciółką, która stała się dla mnie Mamą. Wspominam jak moje życie wyglądało jeszcze kilka miesięcy temu. Pokazuje również jak dzięki niej wygląda dziś.

Objętość książki.

Książka ta jest krótką historią naszej relacji liczącą 16 stron. Pokazujemy w niej, że prawdziwa przyjaźń, która w naszym przypadku stała się nieodłączną częścią naszego życia może zdziałać cuda. Wam również życzę tak pięknej relacji.

Czy będą kolejne książki?

Odpowiedź na to pytanie nie może być inna niż „tak”. Książka pod tytułem „Walka o wolność życia” będzie przekrojem całego mojego dotychczasowego życia. Od chwili narodzin, aż po dzień dzisiejszy. Może po jej przeczytaniu znajdziecie w sobie siłę do dalszej walki, tak jak i ja znalazłem?

Link do książki „Od kresu życia po horyzont istnienia’.

Poniżej załączam link do obecnej książki.

Link do książki: https://drive.google.com/file/d/1KyNGsmU8Ome3DyPnCWrkgN12srRixYce/view?fbclid=IwAR3iBwJK070c0h5xDPi43r4x0G2zxmy7yfKsvAIShtZjDGNsR5areGGjc7E

Opracowanie: Mikołaj Lamparski

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial