Ogólnopolska kampania: The Most beLOVEd SSC in Poland

„The Most beLOVEd SSC in Poland” jest ogólnopolską kampanią SSC Heroes i ASPIRE. Jej celem jest wyłonienie centrów SSC/GBS/BPO, które mogą pochwalić się najwyższym poziomem zadowolenia pracowników. Zwycięzcy w 6 kategoriach zostaną wyłonieni na podstawie wyników ankiety przeprowadzonej wśród pracowników sektora usług wspólnych w Polsce. Nagrody wręczone zostaną na dorocznej konferencji ASPIRE w maju.

Kampania jest dla firm z sektora usług wspólnych okazją do promowania swojego biura jako atrakcyjnego miejsca pracy, doskonale ocenianego przez pracowników. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w oparciu o szczegółową ankietę dotyczącą ścieżki kariery, codziennych obowiązków, środowiska biurowego oraz rozrywek w obecnym miejscu pracy. Wypełniając ankietę, pracownicy mogą wygrać cenne nagrody – od voucherów na bilety lotnicze Wizzair, po vouchery Airbnb.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród firm działających w 6 miastach, w których sektor usług wspólnych i outsourcingu jest wyjątkowo aktywny: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Trójmieście. Dodatkowo, na podstawie otrzymanych odpowiedzi, wybrany zostanie zwycięzca w kategorii „inne miasto”. Nagrody zostaną wręczone w maju br. podczas dorocznej branżowej konferencji ASPIRE w Krakowie.

Termin wypełnienia ankiet upływa 30 kwietnia br.

Ankieta dostępna jest na stronie internetowej https://sscheroes.pl/mostbelovedssc

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial