Relacja z premiery spektaklu ,,Domowa Atmosfera” oraz Obchody z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru

Kochani,

zgodnie z obietnicą na żywo relacja z występu Domowa Atmosfera. Reszta materiału ukaże się w kolejnych dniach . Pozdrawia Kasia , Grzegorz i mała Amelcia ( bobas reborn – model Alynea )

Jakie były Twoje wrażenia z udziału w spektaklu ” Domowa Atmosfera”- opowiedz nam o tym proszę .

po wczorajszym udanym występie , i fantastycznej współpracy z grupą teatralną – Teatr Amorficzny , szykujemy się do następnego spektaklu , Termin nie jest znany , ale wiem że to chcę kontynuować . Kolejne spotkanie grupy Teatralnej już w ten czwartek 30 marca ! Moim zdaniem nie ma przypadków , ponieważ jutro mija dokładnie dwa lata od kąt siedzę w reborningu . Kończymy pracę z modelem reborna Alynea . Model Alynea idzie dalej w świat edukować do innych osób . A dziś przyszła nowa lala – Amelia Oliwia model hiszpański . Także naprawdę kawał dobrej roboty – robimy . Jakie wrażenia ze spektaklu mega pozytywne , podzielimy sobie Fotorelację z tego pięknego wydarzenia jakie miałam wczoraj okazję przeżyć . Właśnie ten spektakl utwierdził mnie , że dzięki tym działaniom wracamy do normalności . Jak odnajduje się w grupie teatralnej , nie mam problemów z relacjami z innymi , doskonale zapamiętałam rolę , nawet moja mama rodzina , znajomi przyjaciele byli dumni , że jak na pierwszy raz to doskonale dałam radę . Największą niespodziankę zrobili mi nasi przyjaciele Benia , Piotr i ich syn Filip , gdy po występie kurier przyniósł kwiaty i Gratulację dla całego zespołu Teatru Amorficznego . Co jeszcze ? Po spektaklu była chwila dla reporterów , spotkanie z publicznością – Jest to okazja do tkania czyli spotkania – wierzę w to , że nasz śp . Tata czuwał z góry nad wydarzeniem ! Dziękuje wszystkim za obecność , za to , że byli razem z Nami . Moja siostra Ewa , też dalej będzie kontynuować też drogę aktorską . Fotorelację z spektaklu przygotowała Weronika Ponicka, która też była na występie . pozdrawiamy Was serdecznie , Wasza Kasia z grupą teatralną Teatr Amorficzny , działającej przy dworze Artusa w Toruniu .

Jak przebiegały Obchody Międzynarodowego Dnia Teatru?

A dziś przychodzę do Was z relacją z obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru. Aktorki i aktorzy grupy teatralnej na Podgórzu intensywnie pracują nad programem na 25-lecie Teatru Amorficznego. Już 28 marca o godzinie 18:00 będziemy mogli spotkać tych zdolnych ludzi i zobaczyć ich najnowsze zdarzenie teatralne „Domowa atmosfera”! Poza spektaklem w programie obchodów jest występ muzyczny pokaz zdjęć i spotkanie z artystami oraz artystkami.

Link do wydarzenia – tu : https://artus.torun.pl/…/25-lecie-teatru…/…

25-lecie Teatru Amorficznego | Obchody Międzynarodowego Dnia Teatru

Światło, kurtyna, akcja! Przez 25 lat kultura teatralna na lewobrzeżu rozwijała się dzięki pasji i zaangażowaniu niezwykłej grupy aktorek oraz aktorów. W tym czasie miłośnicy i miłośniczki teatru wystawili ponad dwadzieścia spektakli, brali udział w festiwalach, paradach i zdobywali nagrody na ogólnopolskich konkursach. Teatr Amorficzny to grupa założona przez Joannę Łagan — animatorkę i arteterapeutkę od lat związaną z Filią Dworu Artusa na Podgórzu. To właśnie tam dzieją się teatralne cuda: deski sceny zamieniają się w fantastyczne krainy, w przepastnej garderobie odnajdujemy niezwykłe kostiumy, a aktorzy i aktorki tworzą fascynujące opowieści.

Okrągła rocznica to idealna okazja do świętowania! W tym roku obchodzimy 25-lecie amatorskiego Teatru Amorficznego i chcemy wspólnie z Wami uroczyście podsumować ćwierćwiecze istnienia tej grupy. Jak mówi założycielka i reżyserka: „Przez lata spektaklami dotykaliśmy wielu przestrzeni życia — tym razem uchylimy drzwi różnych domów, przyglądając się kilku chwilom i nastrojom z codzienności naszych bohaterów”. Przekonamy się o tym podczas jednej z atrakcji tego dnia — zdarzenia teatralnego „Domowa atmosfera”. Scenariusz powstał na podstawie tekstów Wisławy Szymborskiej, Edwarda Stachury oraz Michała Rusinka.

Jaki był harmonogram tego wydarzenia?

  • zdarzenie teatralne pt. „Domowa atmosfera” przygotowane przez grupę młodszą (Michalina Florianowicz, Vira Kidyk, Oliwia Kowalska, Artur Kasprzycki, Miłosz Gala, Jędrzej Zieliński) oraz grupę starszą (Maria Podolecka, Katarzyna Liszcz, Andrzej Madeja, Grzegorz Gronkowski oraz gościnnie Margarita Savchenko),
  • w ramach występu usłyszymy także utwór w wykonaniu Viry Kidyk z Ukrainy, laureatki wielu międzynarodowych konkursów muzycznych,
  • prezentacja zdjęć i anegdot z 25-letniej przygody teatralnej,
  • pytania, rozmowy oraz spotkanie przy wspólnym stole.

Link do spektaklu Domowa Atmosfera: https://www.youtube.com/watch?v=NIIWo3AwpbI

Link z obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru – https://artus.torun.pl/…/25-lecie-teatru…/…

Relację ze spektaklu przygotowała Katarzyna Liszcz-asystentka Redaktora Portalu Rampa- Pokonujemy Bariery .

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial