„Od przyjaźni po nierozłączne rodzinne więzy”-Najnowsza książka Rampowicza Mikołaja

Rampowicz Mikołaj Lamparski postanowił opowiedzieć Nam o najnowszej książce, której jest autorem. Zatem zaczynajmy!

Książka pod tytułem „Od przyjaźni po nierozłączne rodzinne więzy”. Historia o tym, jak przyjaźń może uratować życie i stać się relacją aż po jego kres.

Zawartość książki.

Objętość książki wynosi 43 strony. Zawiera 10 historii osób, które są ze mną każdego dnia pomimo dzielących nas odległości. Każda z nich pojawiła się na drodze mojego życia w momencie, kiedy najbardziej tego potrzebowałem.

Dobre słowo – szkoła językowa.

Pewnego dnia po opublikowaniu linku do książki na portalu społecznościowym zadano mi pytanie czy wyrażam zgodę, aby udostępnić ją na stronie szkoły. Zgodziłem się. Niedługo później moim oczom ukazały się takie oto słowa, których zupełnie się nie spodziewałem:

„Gorąco polecamy tę książkę koleżance z naszej szkoły. Posiada wielki talent pisarski. Jest jedną z najbardziej inspirujących osób, jakie znamy. Mikołaj Lamparski to człowiek, który we wszystkim widzi dobro i piękno, a w każdej sytuacji walczy. Nie ma trudności, której by nie pokonał i w której nie motywowałby nas swoją obecnością do dostrzegania dobra w każdej sytuacji.”

Czy będzie kolejna książka?

Wiele osób pytało mnie czy napiszę kolejną książkę. Odpowiedź brzmi tak. Jej tytuł to „Od kresu życia po horyzont istnienia. Dotyczy mojej historii. Począwszy od momentu, kiedy znalazłem się na przysłowiowym dnie, aż do dnia dzisiejszego.

Na jakim etapie tworzenia jest nowa książka?

Być może niektórzy z Was zastanawiają się na jakim etapie znajduje się obecna książka. Spieszę więc z wyjaśnieniem. Posiadam spis treści. Wiem też o czym dokładnie chcę napisać. Wystarczy tylko przypływ weny twórczej.

Link do obecnej książki:

Poniżej załączam link do książki „Od kresu życia po horyzont istnienia.” Życzę dobrej lektury.

https://drive.google.com/file/d/1u4cBirirz-uBqttOfxaWVYBy9MYzboNa/view?fbclid=IwAR0j9v1wU88y35uKqws0exUAAzr_HAL0_S12bMMviuMGTs1lcpCWA-simgk

Opracowanie i realizacja wpisu: Mikołaj Lamparski

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial