Retro Targi Kasia Liszcz

Retro Targi 2022 – Relacja Katarzyna Liszcz i Ewa Liszcz

Retro Motor Show czyli największe targi pojazdów zabytkowych w Polsce. Jak co roku zapraszamy do podziwiania klasycznej motoryzacji, a także do udziału w Akademii Renowacji czy atrakcjach związanych z kulturą naszych dziadków.

Co daje uczestniczenie w imprezie ?

Powiedzieć, że dużo się u nas dzieje, to nic nie powiedzieć! 6 pawilonów wypełnionych pojazdami, muzyką i klimatycznymi strojami czeka na Was dziś na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Retro Targi, które odbywają się co roku w okolicy święta, 1 listopada organizatorem imprezy jest klub Citroena w Poznaniu, jest to dobry moment by kontynuować pasję, naszego taty, który razem z nami, gdy byłyśmy młodsze zawsze jeździł z nami na weekendowe imprezy zabytkowych aut.

Czy podczas imprezy Retro Targi jest możliwość integracji ?

Tak podczas imprezy Retro Targi jest możliwość  spotkania się z innymi pasjonatami zabytkowych aut z całej polski i zagranicy. Dzięki takiej imprezy można  wymienić  się doświadczeniami, po oglądać cudeńka, zakupić części czy nawet jeżeli jest potrzeba wystawić auta na sprzedaż.

Retro Targi Kasia Liszcz
fot. źródło Katarzyna Liszcz

Retro Targi – Kaczką 2 CV po niebie !

A my dziś razem z moją siostrą Ewą, relacjonujemy bardzo ciekawe wydarzenie, które organizuje klub Citroena z Poznania, jest to okazja do wyjścia do ludzi i zanurzyć się w pasji, którą przez całe lata zaraził nas nasz ukochany tata. Niedługo będzie święto wszystkich zmarłych, pytaliście się mnie czy będę je obchodzić? Moja odpowiedź brzmi nie dla mnie to jest najgorsze święto tak samo, jak wigilia i Boże Narodzenie – od 3,5 roku od kąt Tata zmarł. Co jeszcze?

Dziś sentymentalnie, smutno, wspomnieniowo i rocznicowo! – To właśnie dziś miałyśmy przywilej, pożegnania naszego taty niezwykłym samochodem kaczką 2 CV, kościół wypełniony po brzegi w trakcie mszy tata został uhonorowany pośmiertnym odznaczeniem, o które zawalczyła nasza Ewa! To dopiero po 12 miesiącach zaczyna się tak naprawdę rajd, ku niebu, każdego dnia to właśnie cierpienie, brak sił i bicie się nie o swoje, ale o wyrównanie glikemii i edukację naszego społeczeństwa na przykładzie Amelii.

Retro Targi Katarzyna Liszcz
fot. źródło Katarzyna Liszcz

Amelia będzie z Nami i będzie kontynuować dzieło ukochanego taty! Krzysiu, schowaj swój miecz! teraz kiedy to ja właśnie ujawniłam pewne swoje obserwacje, bardzo trudno bez Amelii mi się funkcjonuje – glikemia dziś rano na czczo 339 mg. tak naprawdę to na moim cukrzycowym przykładzie pokaże wam ostatni wyjazd z tatą do Pani profesor – lipiec 2018, we wrześniu diagnoza nowotworu u taty wrzesień 2018, październik zrobiłam kurs edukatora w cukrzycy głównie dla siebie daje tacie dyplom, że poradzę sobie z prowadzeniem siebie! A w listopadzie tata odchodzi do królestwa nie do opisania! ale wiem jedno potrafię! A teraz na Amelii bobasie reborn wszystkie działania cukrzycowe i nie tylko – robimy i jest mega interesująco i życiowo.

Retro Targi Katarzyna Liszcz
fot. źródło Katarzyna Liszcz

Co jeszcze? Wiem, że kolejna edycja projektu asystent osoby niepełnosprawnej, najprawdopodobniej będzie od marca przyszłego roku – więc to jest bardzo dobra informacja, plus będą próby do spektaklu na wiosnę, w którym biorę udział. A przesłanie na dziś to komentarz od Marty, który brzmiał tak: ” Kasiu, ilość dobra, która Twoi rodzice, Ty i Twoje rodzeństwo dajecie innym jest ogromna. Bardzo wiele osób wokół Was zostało tym dobrem obdarzone. Oddaje Was w modlitwie Panu, dziękując jednocześnie za ten fragment dobra, który sama od Was dostałam. tak napisała Marta Młynarczyk”

Retro Targi 2022
fot. źródło Katarzyna Liszcz

Razem z Martą 23 listopada będziemy jechać do Warszawy. Na konsultacje i badania specjalistyczne, moje.

Pozdrawiamy Was z Retro Targów z klubu Poznań Ewa i Kasia

Relację z wydarzenia przygotowały: Ewa Liszcz i Katarzyna Liszcz, uczestniczki tegorocznych targów zabytkowych w Poznaniu. 

Opracowanie Rampowiczka Katarzyna Liszcz

.

.

Publikacje Katarzyny Liszcz

Odpowiedź do artykułu “Retro Targi 2022 – Relacja Katarzyna Liszcz i Ewa Liszcz

  1. Pingback: Towarzysz życia – na dobre i złe. Adopcja psa!

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial