Run in the Dark

16 listopada 2016, ponad 25 000  ludzi założy buty do biegania i czerwone światełka naramienne i dołączy do Biegu w ciemnościach „Run in the Dark” w Parku Kościuszki w Katowicach na 5 km. 

W 50 miastach na całym świecie biegacze rozświetlą noc przez Bieg w ciemnościach. Biegi te są organizowane przez wolontariuszy jako część globalnego wydarzenia, mającego na celu wsparcie Fundacji Marka Pollocka (The Mark Pollock Trust) i połączenie ludzi na całym świecie w misji znalezienia lekarstwa na paraliż. Miasta uczestniczące w tegorocznym biegu to między innymi Nowy Jork, Sydney, San Francisco, Paryż i Frankfurt.

 

Pierwszy w Polsce bieg z tej serii odbędzie się w tym roku w Parku Kościuszki w Katowicach, a wstęp do niego kosztuje 40 zł.

Zarejestruj się na Run in the Dark Katowice.

Więcej informacji o biegu pod mailem: biegwciemnosciachkatowice@gmail.comna oficjalnym fanpagu na Facebooku oraz jego polskiej wersji.

Wpółorganizatorem biegu jest Rotary International, a patronat medialny nad wydarzeniem został objęty przez Integracja.org i portal Niepelnosprawni.pl

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial