Stała praca specjalistyczna – w pokochaniu siebie

Praca nad sobą to bardzo ważny element codzienności. Właśnie ona umożliwia nam rozwój. W dzisiejszym wpisie Rampowiczka Kasia Liszcz postanowiła nam nieco o tym opowiedzieć oraz zdradzić jakie ma plany w nowym roku.

Współpraca z radiem

Plany na ten rok są bardzo bogate, ponieważ rozpoczynam również współpracę z Radiem Praga , gdzie będą emitowane podcasty 10 -minutowe o życiu z FAS .

Współpraca z Instytutem Diabetologii w Warszawie

Kolejnym krokiem i inicjatywą wraz z instytutem diabetologii w Warszawie ruszamy z cyklem postów i tematów pt : ,,zaopiekowana mama” – jest to okazja do tego by brać życie z ograniczeniami, które mam na pełnej petardzie. Będą to między innymi spotkania, wydarzenia i przygotowania do sztuki teatralnej, której premiera będzie w marcu.

Z tych postów i materiałów za nim przejdziemy do nowego etapu projektu Bobasy reborn wraz z Nowym modelem Alynea . Poruszymy temat jak czuć się ze sobą dobrze – Jest to też bardzo ważna umiejętność by korzystając z życia nie mieć wyrzutów sumienia.

Współpraca z autorką bloga-Weroniką Burkot

Wczorajszy wieczór redakcyjny , również obfitował w ponowne spotkanie z bohaterką autorką Bloga Weroniką Burkot , która też włączyła się również w podanie informacji dalej o mojej zbiórce i materiałach.

Szykujemy wspólnie z Weroniką coś nowego… Szczegóły już niebawem, a nasza wspólna praca w toku.

Nowe przedsięwzięcia – apetytem na każdy dzień

Trochę o bieżących sprawach… Jestem po bardzo sympatycznej i udanej rozmowie z redaktorem radia Praga , gdzie również w ramach współpracy będą emitowane podcasty i seteczki zdjęciowe na temat życia z FAS ! Będzie Ciekawie , inspirująco i twórczo , oczywiście artykuły z Portalem Rampa – Pokonujemy Bariery , reborning i współpraca z instytutem diabetologii oraz przygotowania do sztuki teatralnej – są dalej kontynuowane .

Myślę , że to będzie ciekawe doświadczenie . Popołudniu teleporada i ładowanie akumulatorów z instytutem diabetologii w Warszawie. A wieczorem dziś kolejna próba i spotkanie z grupą teatralną już nie mogę się doczekać . Wczoraj Kochani , też udało się wszystkie sprawy domowo – rodzinne po załatwiać – pozytywnie , co też mi daje wiarę i nadzieję , że będzie lepiej i ,że potrafię . Dzięki kochani za Waszą obecność, za Wasze odzewy i że ze mną jesteście. Dzięki temu zrozumiałam, że moja droga i życie z ograniczeniami, które oswajam każdego dnia na nowo może dawać nadzieję dla innych, którzy zmagają się z podobnymi problemami jak moje. To jest dobry moment, aby zatroszczyć się o swoją relację ze samym sobą, ponieważ tej relacji trzeba się uczyć każdego dnia, ale żeby tej relacji się nauczyć – trzeba w sobie zaakceptować swoją relację i stać się dla siebie najlepszym przyjacielem.

Opracowanie : Katarzyna Liszcz ,Asystentka redaktora Portalu Rampa – Pokonujemy Bariery na stałe współpracująca z Instytutem Diabetologii w Warszawie i innymi specjalistami .

Dziękujemy Kasi za najnowszy wpis. Wy również podzielcie się z nami w komentarzach swoimi planami na najbliższy rok. Zostawiamy również link do zbiórki, jeśli ktoś z czytających chciałby wesprzeć Kasię.

Zbiórka dla Kasi – https://www.siepomaga.pl/kasia-liszcz

Pozostałe linki do materiałów wspomnianych w artykule:

Reportaż o Kasi – https://tvtorun.pl/29887/pomozmy-kasi

Wywiad z Weroniką Burkot- https://rampa.net.pl/weronika-burkot-cukrzyca-stala-sie…/

Blog Weroniki- https://www.facebook.com/BlueSugarCube

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial