Walentynkowy tydzień Zdrowia w Podkarpackim NFZ

 Walentynki chcemy kochanej nam osobie sprawić odrobinę przyjemności i pokazać jej, jak wiele dla nas znaczy.

Dobrze wiemy jednocześnie, że zdrowie jest jednym z najcenniejszych skarbów. Podarować go nie możemy, ale możemy o nie zadbać!

Wspólnie z naszymi Gośćmi będziemy zachęcać naszych Klientów do zadbania o serce własne i swoich bliskich.

Zapewniamy pakiet bezpłatnych wykładów, pomiarów i badań – szczegóły poniżej.


Na wydarzenie zaprosiliśmy:

– Panią dr inż. Natalię Żurek, dietetyczkę z Instytutu Technologii Żywności i Żywienia Uniwersytetu Rzeszowskiego

– Panią mgr Monikę Rzepę, specjalistkę protetyki słuchu

– Pana dr n. med. Witolda Mazura, kardiologa i kardiochirurga

Plan wygląda następująco:

– 14 lutego w godzinach od 8:30 do 10:00 każdy będzie miał okazję wysłuchania wykładu Pani dietetyczki na temat zdrowej diety, która wraz z aktywnością fizyczną jest niezwykle ważna dla utrzymania serca w dobrej kondycji. Po wykładzie będzie możliwość zadawania pytań.

– 14 lutego w godzinach od 12:00 do 13:00 podczas swojego wykładu, Pan doktor wskaże właściwe sposoby zapobiegania chorobom serca. Będzie również przekonywał, że prawidłowo funkcjonujący układ krążenia człowieka jest warunkiem sprawnego działania wszystkich pozostałych narządów. Pan doktor odpowie również na najczęstsze pytania, z którymi zgłaszali się do nas nasi Klienci.

– 16 lutego w godzinach od 12:00 do 14:00 każda zgłaszająca się osoba będzie miała możliwość skorzystania z bezpłatnego badania słuchu. Test słuchu, zostanie przeprowadzony za pomocą urządzenia zwanego – audiometrem. Badanie jest bezbolesne i trwa kilka minut. Poprzedzone otoskopią ucha, polega na wyznaczeniu progu słyszalności. Pozwala określić rodzaj niedosłuchu i głębokość jego upośledzenia.

Oba wykłady 14 lutego będą odbywać się w naszej siedzibie w Rzeszowie przy ul. Zamkowej 8 na sali mogącej pomieścić kilkadziesiąt osób. Nasi pracownicy wskażą odpowiednią salę na pierwszym piętrze (schody lub winda).

Badania 16 lutego będą odbywać się na Sali Obsługi Klienta, również w Rzeszowie przy ul. Zamkowej 8 (parter).

Przez oba dnie w godzinach 8:00 do 16:00 będzie można skorzystać z bezpłatnych pomiarów w Kiosku Profilaktycznym (parter)

WAŻNE: Wszystkie spotkania, wykłady, badania i pomiary są bezpłatne, nie wymagają skierowania ani wcześniejszej rejestracji.

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial