Wesele dla wszystkich

GdzieWesele.pl jest ogólnopolskim serwisem skupiającym firmy z branży weselnej.  Portal podzielony jest na 3 działy: Lokale weselne, FotoVideo oraz Oprawę.

Bardzo przydatna jest w serwisie możliwość wyszukania lokalu dostosowanego do potrzeb osób poruszających się na wózkach.

Lokali weselnych przystosowanych dla niepełnosprawnych można w serwisie znaleźć 1528 (na ogólną liczbę miejsc 2063 ), więc jeśli wierzyć w rzetelność ogłaszających się, całkiem spory odsetek miejsc weselnych jest przystosowany.

Informacja z serwisu gdziewesele.pl:

Dzięki łatwej w obsłudze wyszukiwarce można znaleźć dom weselny, restaurację hotel a nawet zespół na wesele czy fotografa szybciej niż Ci się wydaje. Szczegółowy opis, zdjęcie, film oraz opinie gości przybliżą dobrze charakterystykę wybranego miejsca lub firmy a formularz e-mail umożliwi szybki kontakt z wybraną firmą. Najszybsze młode pary dzięki naszemu serwisowi zorganizowały swoje przyjęcie weselne w ciągu niespełna miesiąca! Ty również również tak możesz wystarczy, że będziesz korzystał z notesu jaki specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy który zapisze twoje ulubione firmy i miejsca po czym możesz te informacje szybko wydrukować!

 

na zdj. Zespół Zamkowo-Parkowy w Krasiczynie w woj. podkapackim, (przystosowany).

 

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial