Wybory Mistera Polski na Wózku

Fundacja Jedyna Taka zaprezentowała oficjalne logo wyborów Mistera Polski na Wózku, tym znakiem będą oznaczane wszystkie materiały związane z wyborami.

Jesienią tego roku zostanie uruchomiona rekrutacja do I Wyborów Mister Polski na Wózku. Konkurs planowany był od dłuższego czasu, a organizatorzy dopinali wszystkie detale, by mieć pewność, że zagwarantują wydarzenie na najwyższym poziomie i by konkurs był równie profesjonalnie przeprowadzony co wybory Miss Polski na Wózku. Fundacja ogłosiła, że jest gotowa by przeprowadzić konkurs na najprzystojniejszego Polaka poruszającego się na co dzień przy pomocy wózka!

Wsparcie dla konkursu zapewni Nowa Scena, marka odpowiedzialna za konkurs Mistera Polski. Celem konkursu będzie promocja męskości wśród mężczyzn poruszających się za pomocą wózka. Hasło promujące działania jest uniwersalne: możesz być kim chcesz, nie ważne czy stoisz czy siedzisz!

Mister Polski na Wózku będzie wspierał wybory Miss Świata na Wózku, tym samym promując integrację niezależnie od motoryki.

Rekrutacja ruszy jesienią. Jakiekolwiek pytania związane z I wyborami Mistera Polski na Wózku można kierować na rekrutacja@jedyna-taka.pl

źródło: http://jedyna-taka.pl

 

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial