„Zero Barier – Polska bez ograniczeń”

Kolejna edycja drukowanego przewodnika dla niepełnosprawnych "Zero Barier – Polska bez ograniczeń", z ciekawymi miejscami w całej Polsce już w przygotowaniu. Zawierać będzie nowe miejsca przyjazne osobom niepełnosprawnym, ciekawe opisy, dużo zdjęć i przydatnych informacji. Aktualnie Zero Barier odwiedza nowe miejsca, spotykając się z dużą życzliwością gospodarzy.

Wg danych GUS z 2011 i 2012 roku w Polsce było ponad 4,7 mln osób niepełnosprawnych, co stanowi 12.2 % całej ludności kraju. Wśród tych osób było ponad 3 mln osób poruszających się na wózkach inwalidzkich i o kulach, ponad 1,5 mln osób niewidomych i niedowidzących oraz 470 tys. osób mających problemy ze słuchem. Przewodnik stanowić więc będzie doskonałe uzupełnienie strony internetowej Zero Barier oraz przydatną publikację dla osób aktywnych, którzy planują wybrać się w Polskę i poznawać jej urok i historię.

źródło: http://zerobarier.pl/

Może wśród Was znajdą się chętni wesprzeć drugą edycję przewodnika:

szczegóły na: http://zerobarier.pl/

Pierwszą edycję "Polski bez ograniczeń" zdobędziecie przystępując do Klubu Zero Barier, który gromadzi pasjonatów podróżowania.

szczegóły jak przystąpić do Klubu 

 

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial