Avalon Extreme Workout Battle. Szymon Klimza spod znaku siły!

Szymon Klimza okazał się bezkonkurencyjny w najważniejszej kategorii – MEN OPEN – podczas Avalon Extreme Workout Battle. Na starcie zawodów crosstreningu dla osób z niepełnosprawnością stanęło 26 osób. Impreza odbyła się na terenie CrossFit GCW w Warszawie.

 

Treningi siłowo-kondycyjne stanowią wyzwanie dla każdego miłośnika aktywnego spędzania czasu. Im bardziej zróżnicowane, tym większa satysfakcja ze zrealizowanych zadań. Podczas Avalon Extreme Workout Battle nie zabrakło prawdziwych emocji, walki do samego końca, pokonywania własnych słabości oraz rywalizacji na najwyższym poziomie.

 

Uczestnicy zostali podzieleni na trzy grupy – WOMEN OPEN, TETRA oraz MEN OPEN. W ostatniej kategorii wystartowało 16 zawodników, a jednym z faworytów był Szymon Klimza. Ambasador Avalon Extreme w ubiegłym roku dwukrotnie nie miał sobie równych podczas Wheelmageddonu, czyli terenowego wyścigu na wózkach. W niedzielę, potwierdził swoją wysoką dyspozycję oraz sportową wszechstronność. Sędziowie uznali, że najlepiej radził sobie z poszczególnymi zadaniami, dzięki czemu triumfował w klasyfikacji generalnej. – Stawiam na trening ogólnorozwojowy. Regularnie wzmacniam wszystkie partie mięśni, co pozwala mi osiągać satysfakcjonujące wyniki w wielu dyscyplinach. Obecnie jestem na etapie intensywnych treningów siłowo-kondycyjnych. Cieszy, że forma sukcesywnie rośnie. To dobry prognostyk przed sezonem letnim, w którym planuję wziąć udział w kilku imprezach o różnorodnej charakterystyce – podsumował Szymon Klimza.

 

Zawodnicy mieli do pokonania dwie rundy eliminacyjne. Po ich zakończeniu, wyłoniono uczestników finałów, w których rywalizowały po cztery osoby w kategorii WOMEN OPEN i TETRA oraz osiem w MEN OPEN. W pierwszej z nich triumfowała Kamila Kubas. Spośród zawodników z niepełnosprawnością czterokończynową najlepszy okazał się Piotr Stankiewicz. Szymon Klimza wyprzedził natomiast w bezpośredniej rywalizacji Łukasza Wardzińskiego oraz Andrzeja Pasika.

 

Całodniowa impreza została przeprowadzona w CrossFit GCW w Warszawie.

 

 

 

Wyniki Avalon Extreme Workout Battle 2018:

 

MEN OPEN

  1. Szymon Klimza
  2. Łukasz Wardziński
  3. Andrzej Pasik

 

WOMEN OPEN

  1. Kamila Kubas
  2. Anna Stasiak
  3. Agnieszka Bojarska

 

TETRA

  1. Piotr Stankiewicz
  2. Aleksander Karbowiak
  3. Karol Marach
Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial