Car Assistance – niezbędna ochrona dla osób podróżujących autem

Car Assistance w podróży jest ubezpieczeniem, które powinno stanowić uzupełnienie przygotowań do każdej wyprawy samochodowej. Niezależnie od tego, czy jedziemy na długi weekend do Pragi czy planujemy dwutygodniowy wyjazd do Włoch, warto rozszerzyć swój pakiet ubezpieczenia o to dodatkowe świadczenie. Dowiedz się, co wchodzi w skład Car Assistance w ERGO Ubezpieczenia Podróży.

Czym jest Car Assistance?

Ruszając w dłuższą podróż, trzeba być przygotowanym na to, że mogą nas spotkać różnego rodzaju przykre sytuacje. Szykujemy się na nie, sprawdzając dokładnie miejsca, które planujemy odwiedzić, a także ubezpieczając siebie i swoich bliskich na czas wyjazdu. Jeśli planujemy podróżować po Europie samochodem, warto przemyśleć rozszerzenie swojej ochrony przez zakup ubezpieczenia Car Assistance. Idealnie sprawdza się ono podczas podróży po krajach Unii Europejskiej, jak też innych krajach europejskich – takich jak Wielka Brytania, Monako czy Norwegia. W ERGO Ubezpieczenia Podróży polisa ta przygotowana została we współpracy z ARC Europe Polska.

Szeroki zakres, kompleksowa ochrona 

Na pomoc w jakich przypadkach możemy liczyć, wybierając na czas podróży Car Assistance? ERGO Ubezpieczenia Podróży zapewnia wsparcie w wielu zdarzeniach, jakie mogą nas spotkać na drodze. Należą do nich kolizje z innym pojazdem, potrącenia czy utknięcie pojazdu. Ubezpieczeniem objęte są także niewypadkowe sytuacje unieruchomienia auta, takie jak rozładowanie akumulatora, zatrzaśnięcia kluczyka lub też przebicie opony. 

Decydując się na Car Assistance w podróży (https://www.ergo-ubezpieczeniapodrozy.pl/ubezpieczenia/carassistance/) zyskujemy dostęp do różnego rodzaju świadczeń, które pomogą szybko wrócić na trasę. Wśród nich znajdziemy naprawę auta na miejscu zdarzenia, holowanie samochodu do wybranego warsztatu oraz zakwaterowanie na czas trwającej naprawy. W wybranych przypadkach ubezpieczyciel pokrywa również koszty powrotu do domu lub dotarcia do miejsca docelowego innym środkiem komunikacji. 

Car Assistance w podróży – dodatkowe korzyści

W ERGO Ubezpieczenia Podróży zawsze można uzyskać wsparcie informacyjne ze strony infolinii. Konsultant poinformuje o sposobie postępowania w razie zajścia wypadku ubezpieczeniowego i poda adres najbliższych warsztatów samochodowych. Na terenie Polski pomoże również ze znalezieniem najbliższej placówki medycznej, apteki czy noclegu. Ponadto, Car Assistance jest ubezpieczeniem, które posiada najwyższy wskaźnik skutecznych napraw na drodze (60%). Ubezpieczyciel dysponuje dużą grupą przeszkolonych mechaników, którzy poruszają się specjalistycznymi pojazdami wyposażonymi w urządzenia diagnostyczne. 

Jeśli w najbliższym czasie wybierasz się w podróż samochodem, rozważ ubezpieczenie Car Assistance i ciesz się spokojem na drodze.

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial