Czym jest i do czego służy bielizna zabiegowa?

Wiele salonów spa, basenów i innych miejsc zastrzega sobie możliwość korzystania z oferty, ale jedynie z zastosowaniem specjalnej jednorazowej bielizny pozabiegowej. Czemu służy taka bielizna i kiedy warto ją używać? Jakie cechy powinna mieć, by móc być uznaną za naprawdę dobrą? O tym przeczytacie w artykule.

Bielizna zabiegowa- czym jest?

Bielizna zabiegowa, czyli mówiąc inaczej- bielizna jednorazowa- to specjalny rodzaj bielizny stosowany w przypadku salonów spa, każdego profesjonalnego gabinetu fizykoterapii czy w gabinecie medycznym. Bielizna zabiegowa jest używana do przeprowadzania wielu różnych zabiegów, masaży. Stosowana jest również w okresie rekonwalescencji, np. po przeprowadzonym zabiegu. Bielizna jednorazowa zwykle kojarzy nam się z operacjami, ale warto wiedzieć, że stosowana jest również w gabinetach kosmetycznych jako wyjątkowo higieniczne i praktyczne rozwiązanie.

Jaka bielizna sprawdza się w przypadku różnych zabiegów medycznych?

Bielizna jednorazowa występuje w różnych formach, zwiększających komfort pacjenta. Chodzi tutaj przede wszystkim o pantsy, czyli pieluchomajtki, zarówno w formie bielizny damskiej, jak i męskiej. Można wyróżnić również jednorazowe szlafroki, które spotyka się w gabientach spa jako obowiązkowy element wyposażenia każdego takiego gabinetu. Dzięki bieliźnie tego rodzaju, możliwe jest przeprowadzanie wszelkich zabiegów czy masaży w wyjątkowo higienicznych warunkach.

Jednorazowa odzież zabiegowa- jakie cechy powinna posiadać?

Bielizna zabiegowa powinna być przede wszystkim wygodna. Szczególnie, gdy zabieg przeprowadzany był w okolicy kontaktu bielizny ze skórą, wygoda i komfort to główne czynniki, decydujące o odpowiednim rodzaju bielizny. Bielizna zabiegowa powinna być również wyjątkowo wytrzymała, zwłaszcza gdy podtrzymuje no. opatrunek. Odpowiednie materiały, użyte do produkcji takiej bielizny sprawiają, że oddycha ona razem z ciałem, jest przewiewna i maksymalnie komfortowa. Jednorazowe mogą być majtki, ale także np. biustonosze.

Bielizna zabiegowa Ice4Med

Ice4Med to hurtownia medyczna zajmująca się produkcją i sprzedażą bielizny jednorazowej. Wykorzystywana jest ona od lat do przeróżnych zabiegów medycznych i kosmetycznych. Bielizna tej marki cechuje się wyjątkową wytrzymałością, trwałością i wygodą. To sprawia, że od lat już klienci chętnie wracają, korzystając z oferty marki. Jeśli szukasz bielizny jednorazowej najwyższej jakości, Ice4Med, hurtownia odzieży medycznej,  jest dokładnie tym, czego szukasz. W ofercie znajdziesz bieliznę niedrogą, a piękną i stylową.

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial