„Gorszy czas…”- Moje przemyślenia

Cześć Rampowicze w dzisiejszym artykule chciała bym się z wami podzielić tym w jakim okresie mojego życia obecnie jestem. Artykuł nie ma na celu wyżalania się , lub próby zalezienia atencji jest to coś na wzór podzielenia się swoimi przeżyciami.

Gdy nie wiesz co tak naprawdę się dzieje …

Mogło by się wydawać że mam już wszystko, znalazłam miłość, usamodzielniłam się mam rodzinne, która mnie wspiera, pracę, a jednak cały czas mam wrażenie że czegoś mi brakuje… Nasila się to zwłaszcza w okresie zimowym, gdy na zewnątrz zimno, szybko robi się ciemno, leży śnieg- mam ochotę cały dzień przeleżeć w łóżku z ciepłą herbatą i dobrym serialem który umili mi ciężki dzień. Jednak wiem o tym, że obowiązki domowe nie wykonają się same, więc staram się zmotywować i wykonać sumiennie swoją pracę. Tutaj muszę pochwalić mojego chłopaka, który jest przy mnie zawsze kiedy tego potrzebuje i stara się pomóc jak tylko może, aby było mi lepiej. Staram się też często spotykać ze znajomymi, co bardzo mi pomaga, bo przebywając w gronie przyjaciół nie skupiam się na swoich „ smutkach” lecz na tym co dzieje się w danym momencie i cieszyć się z tego co mam.

Podsumowanie

Na koniec chciałam dodać że to iż mamy gorszy dzień lub gorszy czas nie jest niczym złym, wydaje mi się że jest to jak najbardziej normalne i ludzkie, pamiętajmy o tym że jesteśmy tylko ludźmi, ważne jest też to aby umieć później z tego „ wyjść” i starać się myśleć pozytywnie.

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial