szkoła-jazdy-turbo

Kursy prawa jazdy dla osób z niepełnosprawnością w Konine

Szkoła Nauki Jady TURBO w Koninie posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji kursów jazdy dla osób z niepełnosprawnością.

Nauka w Szkole TURBO to przyjemność i wysoka zdawalność. Szkoła posiada jako jedyna plac manewrowy – taki sam na jakim zdawany jest egzamin. Wykwalifikowana i doświadczona kadra pomoże i skutecznie nauczy!

Kurs prawa jady – osoby z niepełnosprawnością

Posiadamy dostosowane samochody dla osób z niepełnosprawnością ruchową, kompetentną i przeszkloną kadrę instruktorską. Wspieramy kursanta z niepełnosprawnością na każdym etapie realizacji kursu teoretycznego i praktycznego.

Finansowanie prawa jazdy- kursant z niepełnosprawnością

Współpracujemy z instytucjami i fundacjami, które wspierają nas wiedzą, pomocną w pokierowaniu kursanta oraz pozyskaniem środków na finansowanie prawa jazdy dla osoby z niepełnosprawnością.

Kurs prawa jazdy i baza noclegowa dla osób niepełnosprawnych

Wysokie zainteresowanie osób z niepełnosprawnością z całej Polski zaowocowało współpracą w obszarze zapewnienia zaplecza noclegowego.

Nasi kursanci mogą skorzystać z oferty obiektu w pełni dostosowanego dla osób z niepełnosprawnością.  Współpracujący z nami Hotel zapewnia komfort osobom z niepełnosprawnością ruchową – poruszających się na wózkach o kulach lub chodziku. Posiada 20 miejsc noclegowych z których korzystają kursanci Szkoły Turbo w Koninie.  

turb-rutecki
Szkoła Nauki Jazdy TURBO w Koninie

Wsparcie osoby z niepełnosprawnością

Służymy pomocą oraz wspieramy Państwa naszą wiedzą. Dbamy o to, aby każda osoba z niepełnosprawnością mogła w sposób komfortowy i profesjonalny przejść przez cały proces kursu i cieszyć się upragnionym prawem jady.

Posiadamy jeden z największych wskaźników zdawalności!

Nasza gwarancja to:

  • wykwalifikowani instruktorzy
  • dostosowane samochody
  • profesjonalny plac manewrowy
  • 30 letnie doświadczenie

Szkoła jazdy TURBO oferuje naukę, której efekty pozwolą spać spokojnie przed egzaminem. Nauka jazdy w Szkole TURBO nie jest trudna! To prawdziwa przygoda.

Promocje dla osób z niepełnosprawnością

Zapraszamy na naszą stronę FB https://www.facebook.com/phuturbo, na której zamieszczamy aktualne promocje dotyczące realizowanych kursów oraz ciekawe konkursy dla przyszłych kursantów.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 48 500 076 890

Odpowiemy na każde pytanie: skpturbo@wp.pl

Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji kursów prawa jazdy dla osób z niepełnosprawnością daje Państwu gwarancję bezpieczeństwa i skuteczności.

Zapewnimy wszystko, czego potrzebuje osoba z niepełnosprawnością a po kursie można śmiało powiedzieć: Turbo to szkoła jazdy w Koninie, która pozwoliła zdobyć prawo jazdy.

Więcej informacji: http://turbo.konin.pl/

PHU TURBO 62-510 Konin, Poznańska 47

Tel. +48 500 076 890 Fax: +48 63 242 57 31

Mail: skpturbo@wp.pl

szkoła-turbo

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial