Łukasz Krasoń – mówca motywacyjny nr 1!

Łukasz Krasoń – mówca motywacyjny, autor, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, „spełniający się marzyciel”.

Życie Łukasza szybko nabrało tempa. W wieku 7 lat wylądował na wózku inwalidzkim. Wtedy też zaczął wykształcać i praktykować to, co dzisiaj jest inspiracją dla tysięcy ludzi czyli: odwagę, wiarę w siebie, cierpliwość, upór, pomysłowość, umiejętność pozytywnego myślenia.

Nauczył się słuchać ludzi, planować i działać. A w momencie kiedy był gotowy zrobić wielki krok, w jego życiu pojawiła się prawdziwa miłość – Gosia. Chociaż na samym początku mało kto w to wierzył, we wrześniu 2011 zamieszkali wspólnie w Barcelonie. Ani braki fizyczne, ani stereotypy, ani gorsze dni, nic nie mogło ich powstrzymać.

W Barcelonie Łukasz odkrył misję swojego życia i swój nowy zawód. Został mówcą motywacyjnym. Po powrocie do Polski w październiku 2012 roku zaczął realizować swoją wizję – mniej narzekania wokół na swój los i więcej  zmotywowanych ludzi w Polsce i na świecie. Przemawiał na jednej scenie m.in. z Brianem Tracy, Mariuszem Szubą, Tomaszem Kamelem, Beatą Kapcewicz, Sebastianem Kotowem, Jurkiem Owsiakiem, Jackiem Walkiewiczem czy Kevinem Hoganem. W roku 2013 zaprojektował i z grupą przyjaciół zrealizował Ogólnopolski Konwój rowerowy Wstań i Jedź (więcej tutaj).

Ponieważ urzeczywistnianie marzeń Łukasz Krasoń ma we krwi, ostatnie dwa miesiące 2014 roku spędził w Stanach Zjednoczonych, gdzie realizował swoje autorskie Tournee Motywacyjne dla Polonii. W sumie 11 spotkań w 5 różnych stanach. Przemawiał ponadto w Anglii i Holandii, wszędzie wzbudzając wielkie emocje i skłaniając uczestników do głębokiej refleksji.

Z powodzeniem inspiruje także pracowników firm, czy uczestników konferencji. Np. w trakcie takich wydarzeń jak VI Śląskie Targi Medyczne, dedykowane menedżerom placówek medycznych obradujących nad kształtem ochrony zdrowia w Polsce.

Co jest treścią jego przemówień? Łukasz mówi o tym, że nie trzeba być idealnym, aby osiągnąć w życiu to, czego pragniemy. Nie trzeba być idealnym, aby działać skutecznie, aby być zmotywowanym, szczęśliwym, cenionym czy spełnionym. Nie trzeba być idealnym, aby zbudować prawdziwy związek. Nawołuje do tego, aby słabości postarać się wyeliminować, a jeśli z jakichś powodów nie jesteśmy w stanie tego osiągnąć, to aby zrobić z nich nasz atut. I jest jednocześnie żywym dowodem tego, że to co mówi, jest możliwe.

Łukasz Krasoń pomaga ludziom odkryć w sobie wartość i zrealizować marzenia pokazując jednocześnie, że szkoda czasu na narzekanie. A menedżerom i przedsiębiorcom udowadnia, że nie ma problemu, który byłby większy od nich. Pomógł dziesiątkom tysięcy ludzi w Polsce i zagranicą wzmocnić ducha i wiarę w siebie oraz sięgnąć po to, co wydawało im się nieosiągalne.

 

Źródło: lukaszkrason.pl/FB/YouTube

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial