O najnowszych planach, audycji i zbiórce-Kasia Liszcz

O audycji słów kilka…

Moje życie z FAS to dla nas bardzo ważna audycja. Zmaganie się z niezawinionymi przeciwnościami, pomysł na siebie, edukacja i poczucie humoru w doskonale przygotowanym przez Katarzynę Liszcz programie w każdą środę od 16.00.

Rodzinne święto i życiowa misja

Oprócz tego  jest to nasze wspólne święto naszej rodziny więc na pewno jestem ogromnie wdzięczna  rodzicom adopcyjnym  za ich trud wychowania. To co mogę robić to   spełniać się w misji mówieniu  otwarcie o adopcji   na    przykładzie Amelii  mojej lali reborn  ( model  doll doris ) i  towarzysza życia    Bubusia  psa   przedstawianiu wam aspektów trudności  jakie niosą ze sobą odpowiedzialność za    przygotowywanie materiałów specjalistycznych . ( filmowych    jak  i przekazu ) jaki ma być dla nas   wszystkich.

Błyskawiczna zmiana planów

Nie odzywałam się kochani , ponieważ wczoraj sytuacja się bardzo zmieniła , miałam jechać na zajęcia teatralne . Standardowo zmierzyłam cukier z glukometrem-wynik 527! Więc szybko mając nóż na gardle bo to za długo trwało. Jedyną mądrą decyzją było skontaktować się z panią profesor na telefon prywatny. rzadko z tej opcji korzystam , ale wczoraj nie było wyjścia. Gdybym poczekała dłużej to mogło by być ciężko po napisaniu sms i zdj z wynikiem z glukometru , dostałam natychmiast odpowiedź : Proszę wziąć dwa razy Amaryl ( lek ) rano i wieczorem . ( przed kolacją ) ” . Więc mam ustawione leczenie do najbliższej teleporady poniedziałek 17 kwietnia . Dziś rano wstałam z cukrem 561 na czczo po nocy . Czekam aż zaczną działać leki. Niestety cukrzyca jest.

Plany na dalsze publikacje…

Pytacie się mnie w wielu komentarzach czy będą filmy z Amelią ( lalą modelem doll doris ) , tak będą ale w innej nieco odsłonie . W ramach cyklu edukacyjnego , radzenia sobie z fas i cukrzycą będą materiały z wykorzystaniem Amelii .Oczywiście również na przykładzie Amelii edukujemy i przedstawiamy różne aspekty leczenia.

Co jeszcze? Działam ze zbiórką , ze względu na dynamiczny stan zdrowia jest potrzebne wasze wsparcie i pomoc . Bubuś też wczoraj leżał przy mnie i nie chciał się ruszyć nawet na dwór . Mam nadzieję , że uda mi się wszystko ułożyć myślałam , że nic nie jest mnie w stanie zaskoczyć , a jednak ! na nowo muszę poukładać sprawy i życie . A przesłanie na dziś to „ Każdego dnia przemierzam z Tobą drogę.”

Zbiórka i apel do czytelników

Kochani,

W związku z perspektywą kolejnej walki z skutkami fas i cukrzycy i tego , że nie znamy jeszcze dokładnych kosztów leczenia bo cały czas to wszystko się zmienia. Na NFZ nie mam co liczyć bo Toruń tego nie ogarnia od 12 lat. Nie mogę przerwać specjalistycznego leczenia . bardzo proszę kto może o drobne wpłaty.

To są właśnie te wzloty i upadki w moim życiu adopcyjnym. Odnoszę wrażenie, że jadę na cudzie     każdego dnia. Bez   względu na wszystko to inspiracje oraz   pomysł na życie tu i teraz .  Jest to okazja    do podziękowania za  dar życia z niepełnosprawnością. Dziękuję wam wszystkim za  to, że jesteście z Nami przez te  35 lat wyjątkowej podróży.

Jeśli chcielibyście wesprzeć Kasię zostawiamy link do zbiórki:

https://www.siepomaga.pl/kasia-liszcz

Opracowanie wpisu: Katarzyna Liszcz

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial