Fundacja Legii Warszawa pomaga niepełnosprawnym dzieciom – Piłkarz Jakub Rzeźniczak

Buty Jakuba Rzeźniczaka czy piłki z podpisami zawodników Legii Warszawa czekają na tych, którzy razem z Kubą i Fundacją Legii wesprą zbiórkę pieniędzy dla chorych dzieci.

Fundacja Legii Warszawa

Jakub Rzeźniczak, były kapitan Legii Warszawa oraz reprezentant Polski, włączył się do organizowanej przez portal MakesItTrue zbiórki dla niepełnosprawnych dzieci – Hani Wróbel i Arturka Czuby. Partnerem akcji została Fundacja Legii Warszawa.

Pomóc może każdy, a darczyńcy mają szansę zdobyć między innymi piłkę z podpisami piłkarzy Legii, wejściówki na mecze, a także koszulkę meczową lub personalizowane buty Kuby Rzeźniczaka.

Akcja charytatywna

Hanię Wróbel Kuba Rzeźniczak wspiera już od lat. Prośba o pomoc dla Artura pojawiła się jednak dopiero niedawno. Piłkarz został zatem Aniołem – opiekunem zbiórek dla tych chorych dzieci na portalu crowdfoundingowym MakesItTrue.com. To miejsce, gdzie szybko i całkowicie jawnie można przeprowadzić charytatywną akcję pod skrzydłami gwiazd sportu i show-biznesu.

Pomoc dzieciom

Mały Arturek Czuba potrzebuje pieniędzy na rehabilitację i leczenie. Urodził się z wadą genetyczną Trisomią chromosomu 21, chorobą Hirschsprunga i niedoczynnością tarczycy. Natomiast Hania Wróbel jest już znana w środowisku sportowym z akcji „Gramy dla Hani Wróbel”. To ośmiolatka chora na czterokończynowe porażenie mózgowe oraz lekooporną padaczkę.

Kto pomaga?

Kto może pomóc? Każdy, nie tylko piłkarski kibic. Akcje wspierane przez Kubę można zasilić dowolną kwotą lub zakupem konkretnej rzeczy podarowanej przez Rzeźniczaka, fundację Legii Warszawa oraz sponsorów portalu. Na chętnych czekają między innymi piłki, stroje sportowe, koszulki z podpisami zawodników Legii, personalizowane buty Kuby czy wejściówki na mecze.

Zbiórki można znaleźć na portalu:

Hania
https://www.makesittrue.com/projekt/jakub-rzezniczak/wspolnie-z-jakubem-pomagamy-hani-wrobel

Arturek
https://www.makesittrue.com/projekt/jakub-rzezniczak/pomagamy-arturkowi-czubie

MakesItTrue

MakesItTrue to platforma łącząca potrzebujących pomocy z gwiazdami sportu i show-biznesu. Dzięki niej nawiązanie kontaktu z popularną gwiazdą staje się proste. Wystarczy po prostu zalogować się na platformie i wybrać Anioła, a następnie poprosić go o wsparcie. Już w tej chwili w gotowości do niesienia pomocy czeka kilkanaście znanych nazwisk, a lista chętnych na przywdzianie anielskich skrzydeł już niebawem się poszerzy.

Jakub Rzeźniczak

Jedną ze znanych osób, która doceniła taką formę wspierania potrzebujących, jest Jakub Rzeźniczak.

Kiedy dowiedziałem się o platformie MakesItTrue.com, moje serce zabiło szybciej – nareszcie technologia spotkała się z crowdfoundingiem. Umożliwiając bezpieczne i szybkie przeprowadzanie zbiórek. Czuję się o wiele spokojniejszy, wiedząc, że jako Anioł zostanę poinformowany o każdej osobie, która pragnie, abym pomógł jej w zbiórce pieniędzy – mówi Jakub Rzeźniczak.

Kubę o pomoc w zebraniu pieniędzy na leczenie i rehabilitację poprosili Hania i Artur. To już kolejne zbiórki organizowane pod skrzydłami tego piłkarza.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial