Relacja z werbinaru „Masz w sobie piękno i siłę”

Organizatorem spokania Masz w sobie piękno i siłę , była Małgorzata Karolczuk , mama adopcyjns , która na codzień prowadzi również FASmisję.

Jaki był temat spotkania ?

Tematem spotkania były wyzwania i plany na ten rok , osoby dorosłej , to spotkanie pozwoliło mi odkryć na nowo piękno w tym co robię każdego dnia oraz dostrzec, że mimo przeciwności losu mam siłę i energię do działania.

Jakie były Twoje wrażenia na po spotkaniu na Fas-misji?

Wczorajszy Live u Małgosi na FASmisji dał mi pewność , że spontan życia i spotkania z wami w różnych formach to jest to co chcę robić przez najbliższe 12 miesięcy to jest oddanie się pracy specjalistycznej , rozszerzanie mojego bloga . To będą również dyżury redakcyjne , praca w terenie i specjalistami , Zapowiada się bardzo pracowite 12 miesięcy . Idąc właśnie tym torem . Zaczynamy następny tydzień od wizyty Ekipy telewizyjnej , gdzie będę opowiadać o codzienności życia z FAS . To właśnie również rozmowy z innymi , rodzicami daje właśnie tę energię do działania i poszukiwania osób , które by podjęły się realizacji materiału o życiu z FAS . Dla śp taty , mamy , Mnie oraz innych rodziców i tych wszystkich , których los drugiego człowieka nie jest obojętny . #niepełnosprawność#godność#Leczenie

Na koniec moje motto na dziś:

,,Zmiany są trudne, wywołują strach i niepewność, ale jeśli chcesz czegoś lepszego, MUSISZ znaleźć odwagę.”

Linki dla Was:

link na youtube – https://www.youtube.com/@fasmisja2075/featured

link na fb : https://www.facebook.com/FASmisja

link do wczorajszego spotkania – tu : https://www.facebook.com/FASmisja/videos/936906557690581

Opracowanie : Katarzyna Liszcz , asystentka Portalu Rampa – Pokonujemy Bariery , uczestniczka werbinaru ,,Masz w sobie piękno i siłę.”

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial