TobiFM – Rozmowa z Tobiaszem prezenterem radiowym z niepełnosprawnością

Rampowicz Krystian poznał Tobiasza w szkole w Policach, gdzie kilkanaście lat temu razem uczęszczali do szkoły. Dziś obaj są rozpoznawalni oraz działają w mediach społecznościowych. Tobiasz od urodzenia jest osobą z niepełnosprawnością, choruje na dziecięce porażenie mózgowe, przez co również porusza się na wózku. Marzeniem Tobiasza zawsze była praca w radiu i prowadzenie audycji radiowych. Pomimo swojej niepełnosprawności, barier oraz dzięki wsparciu rodziny, założył swój własny kanał radiowy TobiFM i spełnia swoją największą pasje!

TobiFm – jak udało się spełnić marzenie Tobiasz mimo niepełnosprawności

Rampowicz Krystian przeprowadził wywiad z Tobiaszem – w jaki sposób udało mu się spełnić swoje marzenie oraz jak powstają wywiady ze znanymi osobami, jak np z Jurkiem Owsiakiem.

Zachęcamy do obejrzenia wywiadu z Tobiaszem z TobiFM

3 odpowiedzi do artykułu “TobiFM – Rozmowa z Tobiaszem prezenterem radiowym z niepełnosprawnością

  1. Pingback: Wywiad z mamą niepełnosprawnego Tobiasza z TobiFM - Wiolettą Carewicz - Rampa - Pokonujemy bariery

  2. Pingback: Karolina Szalińska - Nowe życia na wózku!

  3. lucyna

    brawo Tobiasz za odwagę w spełnianiu marzeń zawodowych i nie tylko pokazujesz że żyjesz pełnią życia! Moim marzeniem jest pisanie mające na celu pokazanie że niepełnosprawność nie dewiniuje mnie jest tylko jedną z moich cech. Jak również chciałabym zangażować się w sztukę i działania społeczne|. A co jest Waszym marzeniem , Jakie wyzwania chcielibyście podjąć?

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial