Zakładanie kurtki na wózku – jak to robią Rampowicze?

Zakładanie kurtki na wózku, zademonstrował nasz Rampowicz Kuba

Nasz kolejny Rampowicz – Kuba, postanowił pokazać w jaki sposób radzi sobie z zakłądaniem kurtki. Każda z osób poruszających się na wózku ma swój sposób na wykonywanie codzienny czynności, takich jak np. ubieranie się.

Samodzielność osoby z niepełnosprawnością

Rampowicz Kuba czytając komentarze osób, które nie wiedzą i nie wierzą, że wózkowicze mogą żyć samodzielnie – nagrał filmik!

Jak ubrać kurtkę siedząc na wózku?

Każdy ma swoje patenty i sposoby na wykonywanie codziennych obowiązków oraz samodzielne życie. Taka wiedza nie pojawia się z dnia na dzień, jest efektem wielu prób, czasem nieudanych podejść oraz wypracowanych sukcesów.

Codzienność osoby z niepełnosprawnością

Nasi Rampowicze podjęli wyzwanie, aby pokazywać innym osobom jak osoby z niepełnosprawnościami potrafią sobie radzić, żyjąc samodzielnie. Wózek nie jest ani wymówką ani ograniczeniem, aby móc żyć własnym życiem i być niezależnym od innych osób.

Niepełnosprawność wymaga patentów

Niektóre osoby nie wiedzą jak radzić sobie w zwykłych, codziennych czynnościach. Nasi Rampowicze, chcą pokazać Wam swoje sprawdzone metody, które mogą być dla Was podpowiedzią lub motywacją do spróbowania  i usamodzielnienia się.  Na początek Rampowicz Kuba prezentuje patent pomocny przy zakłądaniu kurtki.

Dla tych, którzy nie widzieli pozostałych filmików z instrukcjami „zakłądanie na wózku”, zapraszamy do oglądnięcia –> RAMPOWICZE POKONUJĄ BARIERY-INSTRUKCJE

video
play-sharp-fill

Odpowiedź do artykułu “Zakładanie kurtki na wózku – jak to robią Rampowicze?

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial