walka z niepełnosprawnością

Wiersze Rampowiczki Joanny #6

Walka z niepełnosprawnością

Walka z niepełnosprawnością jest w życiu, ciężką drogą I nie jedną porażką dosyć mocną. Walka z niepełnosprawnością odbywa się każdego dnia I nie jest to naprawdę łatwe ,jeżeli ktoś tego nie zna. Człowiek musi walczyć nieustannie walczyć mimo,że czasem brak sił a oczy same zalewają się się przez łzy. Ktoś nie raz mówi masz opiekę, pomoc,więc czego Ci brakuję? Właśnie tego,że samemu się chodzić nie może i zwyczajnie nie umiem, ale zdrowy chorego,lub niepełnosprawnego nigdy do końca nie zrozumie,jest to szczere I prawdziwe a litości nikt nie potrzebuję. Lecz normalności i zrozumienia, a nie współczucia, które nic nie zmieni, tak po ludzku nie zmienia. Nie raz tylko drugą osobę zwyczajnie dołuję,lecz ona potrzebuję motywacji, by iść do przodu, piszę to co myślę oraz od siebie czuję.

Wiersz amatorski Joanny ruchowo niepełnosprawnej

Poznajmy się razem inaczej idzie się przez życie. Niepełnosprawność nie jest przeszkodą,lecz ważne by być z drugą osobą. Serdecznie wszystkich pozdrawiam i do kontaktu zapraszam amatorka poetka Joanna.

Osoby zainteresowane do wsparcia Rampowiczki Joanny w spełnieniu jej marzenia, jakim jest wydanie tomiku z jej autorskimi wierszami, prosimy o kontakt na: kontakt@rampa.net.pl z tytułem: Wiersze Rampowiczki Joanny.

ZOBACZ INNE WIERSZE RAMPOWICZKI JOANNY

Podoba Ci się artykuł? UDOSTĘPNIJ!

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Czcionka
Kontrast