Bielizna dla kobiet z niepełnosprawnościami

Marka z bielizną dla niepełnosprawnych

Jest to firma bieliźniarska prowadzona przez Victorię Beckham która, jako kolejna wypuszcza bieliznę dostosowaną do potrzeb kobiet z niepełnosprawnościami!

Marka zapowiada, że to początek transformacji, które mają na celu otworzenie się na większe grono odbiorczyń i ich potrzeby.

Współpraca z kobietami z niepełnosprawnościami

By stworzyć adaptacyjną kolekcję bielizny dla kobiet niepełnosprawnych, marka nawiązała współpracę z GAMUT Management. Tym samym są to pierwsze marki, które otrzymały ich aprobatę. Certyfikat oznaczający autentyczność i włączenie osób niepełnosprawnych. Jest to firmą konsultingową, której działalność ukierunkowana jest wyłącznie na osoby niepełnosprawne. Dzięki temu zespół korporacji bieliźniarskiej, miał szansę poznać ich realne potrzeby i stworzyć funkcjonalne produkty, niepozbawione kobiecego designu.

W ofercie znalazły się biustonosze i figi z magnetycznymi zapięciami i w pełni regulowanymi ramiączkami. Modele oferowane w ramach kolekcji są bardzo kobiece i urzekające.

Firma już od dawna wspiera potrzeby różnych klientów, zwraca dużą uwagę na ich sugestie, a wśród tych, z którymi się konsultuje, są osoby z niepełnosprawnościami.

Wygodne zapięcia – przydatne dla niepełnosprawnych

Nowy biustonosz z tej serii, zamiast zapięcia z tyłu na haftkę, posiada z przodu mocne magnesy, ułatwiające ubieranie, oraz klamry umożliwiające regulację ramiączek także z przodu biustonosza.

Kupujący mogą testować, przymierzać i kupować adaptacyjną linię od października. Będzie dostępna w wybranych sklepach, a także online.

Ceny

Ceny jak na firmę wysokopółkową, wydają się dosyć przystępne. Dla przykładu majtki z tej serii kupimy już za około 87zł.
Wiadomo jednak, że wysokość ceny zawsze jest kwestią subiektywną. To na co jednak należy zwrócić uwagę, to fakt, że firm kierujących ofertę w stronę osób z niepełnosprawnością nadal jest mało. My cieszymy się z faktu, że to grono się powiększa.

Warto szukać wygodnych rozwiązań. Odpowiedzią dla osób z niepełnosprawnościami może być moda adaptacyjna. Jeśli chodzi o marki z bielizną dostępne dla niepełnosprawnych może to być Victoria Secret, Skims, czy Savage Fenty. Dobrze jest co jakiś czas sprawdzać rynek i szukać inspiracji dla siebie.

Opracowanie wpisu: Karolina Szylar

O podobnej tematyce:

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial